DVB-TMediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Nowy sezon „Hotelu Paradise” na antenie TVN7 (wideo)

Już 29 sierpnia na antenie TVN7 Hotel Paradise otworzy swoje podwoje dla nowych mieszkańców! W egzotycznej Panamie, do luksusowej willi nad brzegiem Oceanu Spokojnego wprowadzą się single i rozpoczną miłosną grę. Tłem dla sercowych zawirowań oraz romantycznych uniesień będzie nowy singiel promujący program, pt. „Rajska miłość”!

 

Nowy sezon „Hotelu Paradise” przeniesie widzów do gorącej Panamy, ale to taneczna piosenka, będąca jego motywem przewodnim, sprawi, że wakacyjna aura i energia pozostanie z nami jeszcze na długo, po zakończeniu lata. Premiera teledysku i piosenki pt. „Rajska Miłość”, w wykonaniu finalistki 4. edycji reality show – Natalii „Nany” Majos, już dziś!

 

fot. Grzegorz Piekarski

 

Trzy dotychczasowe single promujące program podbijały listy przebojów, a teledyski były bardzo chętnie oglądane w serwisie YouTube, osiągając łącznie ponad 4.5 miliona wyświetleń. Tym razem utwór stworzyli nowi autorzy. Muzykę skomponowali Patryk Tylza i Piotr Gozdek, a tekst napisał Wojciech Byrski. Piosenkę wykonuje Natalia „Nana” Majos. To już kolejny utwór czołówkowy „Hotelu Paradise” na jej koncie.

Po wyjściu z programu Nana postawiła na karierę muzyczną. Cały czas się rozwija, pracuje nad swoim repertuarem, latem zaczęła już koncertować. A my wspieramy naszych uczestników w ich działaniach oraz realizacji marzeń. W Nanie widzimy duży potencjał, dobrze nam się z nią współpracuje, więc ponownie zaproponowaliśmy jej zaśpiewanie piosenki przewodniej do najnowszej edycji naszego programu. mówi Grzegorz Piekarski, Dyrektor Zarządzający Golden Media Polska

 

 

Teledysk został oczywiście zrealizowany w Panamie, gdzie nagrywany był zarówno poprzedni, jak i najnowszy, zbliżający się sezon Hotelu Paradise. Tym razem, oprócz Nany, w wideoklipie wystąpiło wielu innych bohaterów. Kto i dlaczego został zaproszony do udziału w najnowszym teledysku?

Ten wideoklip jest pozdrowieniem i podziękowaniem dla wspaniałych mieszkańców Panamy. Uznaliśmy, że nie możemy w pełni opowiedzieć widzom o tym miejscu, pokazując jedynie piękne okoliczności przyrody i pomijając coś, co powinno stać się wizytówką tego kraju, czyli otwarci i przyjacielscy ludzie. Co ciekawe, część osób występujących w teledysku, to panamscy członkowie ekipy produkcyjnej „Hotelu Paradise”, więc fani naszego show mogą ich dzięki temu klipowi poznać. Pozostałe postaci to osoby przypadkowo spotkane, które po prostu chciały się z nami pobawić. – tak w skrócie opowiada o oryginalnym pomyśle na teledysk Bartosz Łabęcki, reżyser Hotelu Paradise

NOWY SEZON HOTELU PARADISE OD 29 SIERPNIA, OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, O GODZ. 20:35 W TVN7!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *