Internet & Gry - Reklama

Sierpień w Game Pass: Podróż do Boliwii, uniwersytet marzeń i historia Wiecznego Miasta

Drugi miesiąc wakacji przynosi kolejną aktualizację oferty Game Pass. Subskrybenci będą mieli okazję walczyć z boliwijskim kartelem narkotykowym, zdecydować o przyszłości Rzymu, jak i wybudować najbardziej zwariowany uniwersytet na świecie. Nie zabraknie również produkcji dla fanów gotowania, wypraw kosmicznych oraz nietypowego golfa. Warto zaznaczyć, że do biblioteki XGP zostanie dodanych łącznie 7 gier na PC, z czego 3 ekskluzywnie tylko na tę platformę. Aż 4 z dodanych tytułów dostępnych będzie w usłudze Xbox Cloud Gaming, dzięki czemu będzie można zagrać w nie nawet podczas najdalszych urlopowych wojaży.

 

Już od wczoraj – 2 sierpnia – dostępna jest gra Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands na każdym z dostępnych wariantów. Kolejna część kultowej serii strzelanek, zapoczątkowanej w 2001 roku przeniesie graczy do Boliwii, gdzie swoją strefę wpływów stale rozszerza kartel narkotykowy Santa Blanca. Tytuł daje możliwość złożenia 3-osobowej drużyny, dzięki czemu można stawić czoła złoczyńcom z przyjaciółmi. Wcielając się w elitarny zespół amerykańskich sił specjalnych o nazwie Ghosts, głównym zadaniem będzie ocalenie kraju przed upadkiem, krok po kroku rozpracowując szajkę przestępców. Podczas podróży, każda podjęta decyzja ma znaczenie i wpływa na rozwój wydarzeń. Ponadto, ogromny otwarty świat pozwoli poznać bogactwo, kulturę i krajobrazy Boliwii.

W przyszłym tygodniu – 9 sierpnia – w dniu swojej premiery, zadebiutuje gra Two Point Campus (konsola, chmura, PC). Z tym tytułem, narzekanie na swoją szkołę odejdzie w niepamięć, ponieważ wcielając się w dyrektora obiektu, każdy stworzy swój własny uniwersytet marzeń. Przygoda zaczyna się podczas letnich wakacji, w trakcie których trzeba dostosować kampus do efektownego i efektywnego działania. Kierując pracami, gracze mają wpływ na m.in.: zatrudnienie odpowiedniego personelu, dostosowywanie przestrzeni, organizowanie dodatkowych kursów czy aktywności dla studentów. Ich zadowolenie jest bardzo ważne – im wyższe, tym większa reputacja i prestiż placówki, a co za tym idzie, więcej pieniędzy.

Kilka dni później – 11 sierpnia – do biblioteki PC Game Pass trafi Expeditions: Rome. Ta taktyczna gra RPG z elementami strategii turowej, pozwoli wpłynąć na losy i rozwój starożytnego Rzymu. Agresywna ekspansja, polityczne intrygi czy dyplomacja? Gracz sam zdecyduje, w jaki sposób ukształtuje historię i poprowadzi swój legion do zwycięstwa. Kluczowym aspektem będzie kreowanie własnej reputacji – im wyższa, tym więcej możliwości działań. Poza główną fabułą, grę urozmaicają liczne misje poboczne i nieoczekiwane konflikty, dzięki czemu nie sposób się nudzić. Tylko ostrożnie – każda decyzja niesie ze sobą określone konsekwencje.

Dodatkowo, w Game Passie ukaże się również:

Shenzhen I/O – Gra logiczna, w której gracze muszą budować obwody elektryczne przy użyciu różnych komponentów (PC; od 4 sieprnia).

Turbo Golf Racing – Sportowa gra wyścigowa w stylu arcade dla maksymalnie ośmiu graczy online (konsola, chmura, PC; dostępna w dniu premiery, 4 sierpnia).

Cooking Simulator – Kulinarny raj dla pasjonatów gotowania, w którym czeka ponad 80 najróżniejszych przepisów z całego świata (konsola, chmura, PC; od 9 sierpnia).

Offworld Trading Company – Ekonomiczna gra strategiczna polegająca na kolonizacji Marsa (PC; od 11 sierpnia).

Ponadto, nieprzerwanie trwa promocja dla nowych użytkowników na Xbox Game Pass Ultimate (zawiera bibliotekę gier na PC, usługę Cloud Gaming oraz abonament EA Play), w ramach której pierwszy miesiąc subskrypcji dostępny jest za jedyne 4 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *