Nowy sezon „Lombardu. Życia pod zastaw” od 1 marca w TV Puls

W nowych odcinkach w najsłynniejszym polskim lombardzie nie zabraknie klientów – zarówno tych zaprzyjaźnionych jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska) czy Zefel (Krzysztof Hanke), jak i zupełnie nowych. Z każdym przyniesionym pod zastaw przedmiotem będzie się wiązała inna, wciągająca historia.

 

 

Poznamy m.in. tajemnicę zaginionej malarki, której obraz pojawi się w lombardzie, kryminalną historię związaną z księgozbiorem z pewnej biblioteki czy klienta o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka…

Sporo zmian szykuje się w życiu głównych bohaterów – Benia i Beton (Rita Weinar, Dominik Dąbrowski) zostaną rodzicami Róży, której imię  wybrali widzowie w specjalnym plebiscycie Telewizji Puls.

Pod koniec sezonu 7. Kornelia (Dorota Kamińska) odkryje niezdrową fascynację  Maćka (Maciej Gisman) hazardem. Czy rodzina pomoże Maćkowi wyjść z uzależnienia? W nowym sezonie  z dużym wyzwaniem zmierzą się Ziutek (Henryk Gołębiewski) i Grażynka (Iwona Domaszewicz). Wszystkich zaskoczy również Romuś (Marcin Borchardt), który podejmie dość niecodzienną decyzję. Z kolei Andżelika i Mariusz (Dominika Skoczylas, Michał Chorosiński) będą się cieszyć rodzinnym szczęściem po niedawnych zaręczynach, a Andżela znajdzie czas na nowe hobby.

Emisje odcinków: poniedziałek-piątek o 19:00, od 1 marca , TV Puls ; przedpremiera pierwszego odcinka 26 lutego o 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *