Nowy sezon programu „Wnętrze do poprawki: Domy gwiazd” w telewizji Lifetime (wideo)

A+E Networks realizuje drugi sezon produkcji pt. „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”, która już 21 kwietnia br. zadebiutuje w telewizji Lifetime. Ze strony A+E Networks producentem kreatywnym i merytorycznym jest Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji i kreacji, a za produkcję programu odpowiada firma DeLord. Prowadzącą program jest ponownie aktora telewizyjna i teatralna Katarzyna Bujakiewicz.

Katarzyna Bujakiewicz zapuka do drzwi mieszkań polskich gwiazd, by sprawdzić, jak mieszkają znani Polacy. Jest to niepowtarzalna okazja nie tylko do podpatrzenia, jak żyją gwiazdy, ale także do poznania prostych sposobów na dodanie uroku własnym czterem kątom. Za wszystkie zmiany odpowiada projektantka wnętrz, Marianka Krystev.

„Pierwszy sezon programu „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” spotkał się bardzo dobrym przyjęciem ze strony naszych widzów, dlatego po raz kolejny zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy Kasię Bujakiewicz i zajrzeć do domów polskich gwiazd komentuje producentka, Agnieszka Kubiak. Od kilku lat obserwujemy rosnącą popularność tematyki wnętrzarskiej, zwłaszcza formatów, które tak jak nasz program prezentują zmiany, jakie możemy wykonać samodzielnie. Zadbaliśmy o to, aby każda wizyta Kasi w domu gwiazd była nie tylko unikalną okazją, by sprawdzić jak mieszkają, ale także szansą na pokazanie, jak niewielkim kosztem i z odrobiną kreatywności sprawić, by wnętrza zachwycały.”

W nowym sezonie kamery telewizji Lifetime pojawią się u m.in. Pauliny Holtz, Łukasza Garlickiego czy Anny Powierzy. Premierę drugiego sezonu zaplanowano na wtorek 21 kwietnia br. o godz. 21.00. W wiosennej ramówce zostaną wyemitowane odcinki, których zdjęcia i produkcję udało się zakończyć przed ograniczeniami związanymi z pandemią. Premiera pozostałych odcinków planowana jest w późniejszym terminie.

Premierowe emisje pierwszego sezonu podniosły średnią ogladalność prime-time’u w grupie komercyjnej timie o 219% i dotarły do blisko 400 tysięcy widzów. W pierwszym sezonie odwiedziliśmy m.in. Zosię Ślotałę, Katarzynę Cerekwicką czy Olgę Kalicką.

 

 

 

Emisja we wtorki o 21:00 od 21 kwietnia tylko w telewizji Lifetime

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *