DVB-TMediaZapowiedzi TV

Nowy sezon „Ucha Prezesa” od 18 marca w Telewizji WP

Choć za oknem pogoda nie wskazuje na wiosnę, to z pewnością zawitała ona do Telewizji WP! Dlatego też przygotowaliśmy kilka świetnych propozycji, które urozmaicą nasze oczekiwanie na słoneczne dni! Pojawi się całkowicie nowy, 3. sezon jednej z najgłośniejszych polskich produkcji – „Ucha Prezesa”, 5. sezon, uwielbianych przez wszystkich „Mistrzów Kabaretu”, a także lifestylowe produkcje tj. „Pokochaj lub sprzedaj – Vancouver”, czy kontrowersyjny program „Nastoletnie matki”.

 

 

Ucho Prezesa – 3. sezon, premierowe odcinki od 18 marca, w każdą niedzielę o 20:00

Telewizja WP zaprasza na premierowe odcinki 3. sezonu „Ucha Prezesa”, które wyemitujemy od 18 marca, w każdą niedzielę o 20:00, zanim będą dostępne na platformie YouTube. Co więcej, specjalnie z okazji Wielkanocy, startuje u nas wielki maraton „Ucha Prezesa”, w którym możecie sobie przypomnieć najlepsze sytuacje z poprzednich sezonów.

„Ucho Prezesa” to satyryczno-komediowa produkcja stworzona przez Roberta Górskiego, znanego z „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Poza nim, pojawią się również najlepsze i wszystkim znane twarze polskiej plejady gwiazd. Każdy odcinek to nawiązanie do gorącego życia polskiej sceny politycznej, ukazanej w krzywym zwierciadle. Wielki maraton „Ucha Prezesa” w Telewizji WP startuje w Wielkanoc od 12:00 oraz w Poniedziałek Wielkanocny od 18:00!

Mistrzowie Kabaretu  – 5. sezon, premierowe odcinki od niedzieli, 8 kwietnia o 17:00

Widzów Telewizji WP czeka kwiecień pełen nowości i rozrywki. Na antenie pojawi się nowy, piąty sezon uwielbianego przez wszystkich programu „Mistrzowie Kabaretu”. Wyemitowane zostanie aż 8 premierowych odcinków, każdy składający się z całkowicie nowych skeczy – 4 odcinki z udziałem „Kabaretu Moralnego Niepokoju” i kolejne 4 wraz z ekipą „Kabaretu Smile”.

Nie trzeba się jednak obawiać poruszania żadnych trudnych czy politycznych tematów. Dla „Mistrzów Kabaretu” liczy się przede wszystkim śmiech, szampańska zabawa i zapomnienie o codziennych zmartwieniach.

Pokochaj lub sprzedaj – Vancouver – premierowe odcinki od 7 kwietnia, w każdą sobotę i niedzielę o 15:00

Na antenie Telewizji WP pojawią się również premierowe odcinki, nowego sezonu „Pokochaj lub sprzedaj – Vancouver”. To program, w którym uczestnicy pragną całkowicie odmienić swoje domy. Dlatego też dostają niepowtarzalną szansę, żeby wyremontować je od parkietu po sam sufit. Do pomocy wkraczają specjaliści od remontu i wystroju wnętrz, którzy wykorzystają swoje zdolności w taki sposób, że nigdy nie poznacie tych domów po zmianach!

Myślicie, że to wszystko? Jeśli dom po remoncie nie będzie spełniał wymagań jego właścicieli, będą oni mogli zamienić go na coś, co dużo bardziej odpowiada ich preferencjom! Nie ma na co czekać, czas remontować!

Nastoletnie matki – premierowe odcinki od 8 kwietnia, w każdą niedzielę o 23:00

Dla dorosłych ludzi, wychowanie dziecka to spore wyzwanie, a co dopiero dla kobiet, które nie skończyły jeszcze liceum. Nadchodzi wielka premiera w naziemnej telewizji! Jedna z najpopularniejszych produkcji MTV, „Nastoletnie Matki”, to program, w którym widzowie zobaczą życie dzieci… wychowujących dzieci.

Przyjrzymy się macierzyńskim trudnościom i wyzwaniom, z którymi każdego zmierzają się nastoletnie matki. Poruszone zostaną kwestie wpadek, rodzinnych tragedii i braku akceptacji, rozpaczy czy decyzji o samotnym wychowaniu dziecka. Trudne życie nastoletnich mam, zostaje nagrane przy użyciu nieustannie śledzących ich kamer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *