MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Wezwij Dominika” nowość w TTV

Zniszczone panele, cieknący kran, zepsute ogrodzenie – niby drobne usterki, ale często spędzają sen z powiek wielu domownikom. Co zrobić, gdy brakuje nam umiejętności i wiedzy, by samodzielnie sobie z nimi poradzić? Rozwiązanie jest proste – najlepiej wezwać Dominika!

 

 

 

Prowadzący opuści reżyserkę „Usterki”. W swoim nowym programie „Wezwij Dominika” ruszy na pomoc tym, którzy muszą coś naprawić w swoich mieszkaniach. Uzbrojony w odpowiednie narzędzia przedstawi, jak skutecznie i szybko poradzić sobie z niespodziewaną awarią i zostać prawdziwą „złotą rączką” we własnym domu. W każdym odcinku Dominik Strzelec zmierzy się z jedną usterką. Udzieli widzom wielu porad i udowodni, że w wielu przypadkach pomoc fachowca nie jest konieczna. Pokaże, jak za pomocą odpowiedniego sprzętu samodzielnie poradzić sobie z drobnymi awariami i tym samym zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Majsterkowanie nigdy nie było równie proste! Dominik Strzelec rusza do akcji!

PREMIERA: 17 MARCA, GODZ. 10.05!

TTV to kanał, który stale umacnia swoją pozycję i z miesiąca na miesiąc ma coraz wyższe wyniki oglądalności. 2017 rok zamknął na poziomie 2,3SHR% (A 16-49). W 2017 kanał kilkakrotnie przekroczył udział dzienny 3% a 15 sierpnia pobił rekord uzyskując 4,13% udziału w rynku oglądalności! Atutem stacji jest ramówka oparta na własnych, autorskich programach oraz charyzmatycznych osobowościach prowadzących! Nowości wiosennej ramówki to: KOSSAKOWSKI.WTAJEMNICZENIE, WEZWIJ DOMINIKA, PIROWSKI. NA MUNDIAL, SOS. EKIPY W AKCJI, ZAMIANA ŻON, KOBIETY Z PIERWSZEJ LIGI. Kontynuacje hitów jesiennej ramówki: DRUGA TWARZ 2., OSTRE CIĘCIE 8., GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM 8., NAUKA JAZDY 3., DŻENTLEMENI i WIEŚNIACY 2., DAMY i WIEŚNIACZKI. ZA GRANICĄ, KRÓLOWE ŻYCIA 4. i docu –script FACHOWCY 2.

TTV dostępne jest w sprzedaży cennikowej oraz pakietach spotowych zasięgowych: ZASIĘG DOROŚLI, ZASIĘG RODZINA, ZASIĘG PRIME i ZASIĘG MUX.

Dane: NAM, 2017, A 16-49, SHR%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *