Nowy smartfon Soul X5 Pro, sztuczna inteligencja (AI) i inne ciekawe funkcje

Aby w pełni wykorzystać funkcje i zalety Soul X5 Pro, Allview oferuje nową sekcję porad i wskazówek, które ułatwiają i usprawniają korzystanie z nowego urządzenia.
 

 
Wśród zalet i uleszeń jakie, dzięki sztucznej inteligencji, zostały wprowadzone do nowego telefonu Soul X5 Pro dzięki, należą: inteligentne systemy czyszczenia pamięci podręcznej oraz RAM, optymalizacja procesów działających w tle, automatyczne uruchamianie aplikacji, monitorowanie i powiadomienia o aplikacjach uruchamianych w tle, redukcja zużycia energii w nocy oraz sugestie dotyczące wstrzymywania lub odinstalowywania rzadko używanych aplikacji.
Jeżeli chodzi o zużycie danych, Soul X5 Pro monitoruje i powiadamia o aplikacjach, które chcą korzystać z danych innych niż te używane przez użytkownika, i wreszcie, umożliwia indywidualne ustawienie zużycia dla każdej aplikacji.
Interfejs użytkownika swipe 3.0 zapewnia ergonomię obsługi telefonu przez użytkownika dzięki wielu innowacyjnym funkcjom, takim jak: natychmiastowe odblokowanie urządzenia, ochrona wzroku, niewyłączanie wyświetlacza, dopóki użytkownik patrzy na niego, niestandardowe powiadomienia, inteligentne gesty, korzystanie z całego menu za pomocą gestów machnięcia jednym palcem oraz włączanie lub wyłączanie wycięcia ekranu.
Ponadto, sztuczna inteligencja zwiększa również wydajność aparatów fotograficznych telefonu: rozpoznawanie scen, jakość obrazu HDR, selfie grupowe, upiększanie twarzy i funkcja bokeh dostępna dla obu aparatów.
Więcej wskazówek można znaleźć w sekcji Optymalizacja i Ergonomia na stronie produktu: https://www.allview.pl/faqsoulx5pro/


Jedna myśl na temat “Nowy smartfon Soul X5 Pro, sztuczna inteligencja (AI) i inne ciekawe funkcje

  • 10 sierpnia 2018 o 10:12
    Permalink

    Ja się więcej nie dam nabrać na to co piszą, na te wszystkie „ekstra” dodatki, raz miałem telefon tej marki i nigdy więcej

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *