O Oscarach w piątkowej „Rezerwacji” oraz w poniedziałek w Onet Rano

W poniedziałek 5 marca Onet Rano zaprasza na specjalne wydanie poświęcone gali wręczenia Oscarów. W programie, który wyjątkowo rozpocznie się o godz. 7.30, wezmą udział twórcy nominowanego do Oscara filmu „Twój Vincent”: Dorota Kobiela i Hugh Welchman.
 

 Gośćmi Onet Rano będą także: Gosia Baczyńska, Karolina Sulej, Jan AP Kaczmarek, Alicja Bachleda-Curuś oraz Agnieszka Suchora. W mobilnym studiu Onet Rano, które tego dnia poprowadzi Iwona Kutyna, spotkają się również Katarzyna Janowska oraz Bartosz Węglarczyk. Zaproszeni do programu goście skomentują tegoroczną galę oscarową, jej największych zwycięzców oraz przegranych, opowiedzą o swoich zaskoczeniach oraz pierwszych komentarzach w USA.

Temat Oscarów będzie poruszany także w piątkowym wydaniu programu Katarzyny Janowskiej pt. „Rezerwacja”.

– Nawet Ci, którzy twierdzą, że werdykty Akademii Filmowej często pomijają wartościowe filmy, a impreza w Los Angeles to targowisko próżności, są ciekawi kto zdobył Oskara- najsłynniejszą nagrodę filmową na świecie. Nominacje, ceremonia, wystąpienia laureatów to także komentarz do aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych. Te Oscary będą szczególnie. Gala odbywa się po raz 90. i zarazem po raz pierwszy od akcji #Metoo, która zmieni branżę filmową nie tylko w USA – mówi Katarzyna Janowska, redaktor naczelna Onet Kultura.

Gośćmi piątkowego wydania „Rezerwacji” będą: Dorota Warakomska i Bartosz Węglarczyk oraz krytycy: Janusz Wróblewski, Tadeusz Sobolewski i Joanna Ostrowska

– W programie „Rezerwacja” i Onet Rano będziemy rozmawiać o nominowanych filmach, aktorach i reżyserach. W Onet Kultura znajdą Państwo mnóstwo ciekawych tekstów, analiz, ciekawostek o samych wydarzeniu i filmach. Bo to przede wszystkim święto filmu i jego twórców. W tym roku jest co najmniej kilka tytułów, które zawładnęły moimi myślami. Przede wszystkim czytamy kciuki polską za animację „Twój Vincent”. Dorota Kobiela i Hugh Welchman mają szansę wrócić do Polski ze złotą statuetką. Będą naszymi gośćmi w Onet Rano tuż po oscarowej gali – mówi Katarzyna Janowska.

– „Rezerwacja”, piątek, 2 marca godz. 10.30, Onet.pl

– „Onet Rano”, poniedziałek, 5 marca od godz. 7.30, Onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *