Cyfrowy PolsatMediaPolsatRadio

„O Pani” najlepszym przebojem Lata 2017!

Za nami pełne hitów Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu w Kołobrzegu. Na scenie nad morzem odbyła się jedna z największych muzycznych imprez wakacji. Telewizja POLSAT transmitowała koncert, na którym swoje przeboje zaprezentowali topowi polscy artyści. Gwiazdą wieczoru był Mans Zelmerlow, czołowy szwedzki wokalista, zwycięzca 2. edycji „Idola” w swoim kraju oraz 60. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Ten niedzielny wieczór był nie lada gratką dla wielbicieli nadmorskich koncertów. Na kołobrzeskiej plaży, koło Kamiennego Szańca, zaśpiewała muzyczna plejada gwiazd i usłyszeliśmy utwory, które goszczą na szczytach list przebojów. Koncert Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu w Kołobrzegu otworzył szwedzki wokalista Mans Zelmerlow, który zaprezentował najbardziej znane hity, a wśród nich „Fire in the Rain” i „Heroes”.

Na scenie pojawił się następnie Grzegorz Hyży z wielkim hitem „O Pani”, który został wybrany najlepszym przebojem Lata 2017! Gratulujemy! Utwór promuje wydaną w połowie maja płytę „Momenty”. Od marcowej premiery teledysk do tego singla zanotował w internecie już niemal 6,5 miliona wyświetleń.

Ewa Farna, która obchodzi w tym roku jubileusz dziesięciolecia dokonań muzycznych na scenie w Kołobrzegu zaprezentowała oprócz popularnej „EWAkuacji” m.in. „Wszystko albo nic” i najnowszy singiel „Bumerang”.

W koncercie zobaczyliśmy też Urszulę, a że trudno wyobrazić sobie występ piosenkarki bez legendarnej piosenki „Konik na biegunach”, to tego utworu w jej repertuarze nie mogło zabraknąć. Kasia Cerekwicka natomiast zaśpiewała skomponowany przez Anię Dąbrowską i Kubę Galińskiego przebój „Bez Ciebie”. Z kolei Natalia Szroeder wykonała między innymi „Zamienię Cię”. Klip piosenki, w którym wokalistce partneruje w tańcu Jan Kliment ukazał się w sieci na początku kwietnia i ma już prawie pięć milionów odsłon.

Muzyka klubowa szturmem podbija stacje radiowe i telewizyjne. Doskonale sprawdziła się też w scenerii nadmorskiej imprezy. Jednym z wiodących w Polsce muzyków w tej kategorii jest Gromee, twórca wielu hitów jak „Fearless”, „Runaway” czy „Spirit”. DJ wykonał właśnie ten ostatni, aktualnie mający już status złotego, a towarzyszyła mu szwedzka wokalistka, Mahan Moin.

W Kołobrzegu usłyszeliśmy również zespół Red Lips oraz finalistkę tegorocznej edycji programu „Idol”, Karolinę Artymowicz. Młoda gwiazda zaprezentowała swój debiutancki singiel „Dalej”. Z kolei Sarsa przypomniała przebój „Naucz mnie”, który przez sześć tygodni z rzędu był na pierwszym miejscu listy „AirPlay – Top” i zyskał status diamentowej. Hit został również uznany przez słuchaczy Radia Zet za Przebój Roku 2015.

Gospodarzami wieczoru byli: dziennikarka Radia Zet Agnieszka Kołodziejska, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Dowbor.

Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu 2017 wkrótce dostępne na ipla.tv.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *