„O tym się nie mówi” na antenie TTV

Bohaterami serii są ludzie, którzy każdego dnia na własnej skórze mierzą się ze stereotypami. Mimo, że marzą, tęsknią, przeżywają smutki, przyjaźnią się, kochają i walczą jak każdy człowiek, nie są traktowani tak samo. Do tej grupy należą między innymi osoby z zespołem Downa, drag queens, osoby otyłe czy pary żyjące w związkach homoseksualnych.

 

 

 

 

 

TTV od dawna realizuje strategię odczarowywania stereotypów. Po dobrze przyjętej serii „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”, w której zabraliśmy widzów do Monaru, hospicjum, czy Szpitala Tworkowskiego, tym razem na zakończenie sezonu przygotowaliśmy propozycję, która w nieco lżejszej formie pokaże, że inności nie trzeba się wcale bać komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

W każdym odcinku bohaterowie cyklu odpowiedzą na trudne i intymne pytania dotyczące sfery seksualności i różnorodnych społecznych tabu, jednocześnie dzieląc się z widzami swoimi doświadczeniami i wiedzą. Emisja programu na antenie TTV już od 6 listopada, w środy i czwartki o 20:05.

W pierwszym odcinku formatu z niewygodnymi pytaniami zmierzą się osoby zmagające się z otyłością. W dalszej części serii oprócz wymienionych powyżej wystąpią również osoby niskorosłe oraz ludzie uzależnieni od medycyny estetycznej.

„O tym się nie mówi” od 6 listopada na antenie TTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *