Obsada 2. sezonu serialu AXN „Ultraviolet” (wideo)

Trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu Ultraviolet. Pracę na planie rozpoczęli m.in. Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijański, Paulina i Karolina Chapko, Viet Anh Do, Magdalena Czerwińska, Michał Żurawski, Agata Kulesza i Bartłomiej Topa. Do obsady dołączyli również Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski. Premiera serialu odbędzie się jesienią w AXN.

 

 

Marta Nieradkiewicz ponownie wciela się w Olę Serafin, która rozwiązuje sprawy trudnych do wyjaśnienia przestępstw. Sebastian Fabijański gra policjanta Michała Holendra. W blogerki modowe, Reginę i Dorotę, wcielają się siostry Paulina i Karolina Chapko. Viet Anh Do gra Piasta, należącego do grupy Ultraviolet. Magdalena Czerwińska to serialowa detektyw Beata Misiak. Założyciela Ultravioletu gra Michał Żurawski. W 2. sezonie Ultravioletu widzowie ponownie zobaczą Agatę Kuleszę jako matkę głównej bohaterki i Bartłomieja Topę jako komendanta łódzkiej policji.

 

 

 

Do obsady dołączyli także Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski. Gorczyca wciela się w Ilonę, bratową serialowej Oli. Piotr Stramowski gra Kubę, policjanta z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego.

Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

W drugim sezonie Ultravioletu, Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.

Pierwszy sezon Ultravioletu swoją premierę miał w październiku 2017 roku w AXN. W sierpniu 2018 roku zadebiutował również w serwisie Netflix.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *