Od 1 stycznia 2023 r. telewizja Music Box Polska znika z satelity

Kanał postanowił skupić się na poszerzeniu dystrybucji w jakości HD/Full HD, która od uruchomienia stacji stała się ważnym elementem oferty stacji.

 

Stacja, która nadaje od stycznia 2021 roku nadal będzie dostępna w ponad 130 sieciach kablowych w całej Polsce, w tym u największych operatorów, takich jak UPC, Vectra, Orange, Multimedia, INEA, TOYA, Sat Film, Petrus oraz na różnych platformach OTT.

„Dotychczasowa emisja naszego kanału w SD na satelicie nie odpowiada obecnej strategii rozwoju stacji. Od samego początku istnienia naszej telewizji stawiamy na jakość obrazu i dźwięku. Nawet specjalnie podejmujemy się remasterowania starych teledysków, żeby jak najlepiej się oglądały na dużych telewizorach. Chcemy, aby doceniło to jak najwięcej widzów. Dlatego dzięki uprzejmości firmy Pasja TV, naszego stałego dystrybutora, skupimy się na rozszerzeniu możliwości odbioru Music Box’a w HD i Full HD w najbardziej finansowo wydajny dla nas sposób.” komentuje dyrektor ds. marketingu stacji Antoni Kudrewicz.

 

 

Zamiast satelity – transmisja online za darmo i bez rejestracji

Music Box Polska w styczniu 2023 roku udostępni swoim widzom możliwość oglądania stacji w jakości HD lub SD przez własną stronę internetową. Dostęp do programu online 24/7 zapewni MEGOGO – nowy na polskim rynku serwis OTT/VOD.

Obecnie trwają pracy testowe, o rozpoczęciu transmisji online Music Box Polska poinformuje w osobnym komunikacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *