Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Odbierz od T-Mobile zniżkę na dietę pudełkową Nice To Fit You

Latem chcemy cieszyć się piękną pogodą i miło spędzać czas, nie zaprzątając sobie głowy przyziemnymi sprawami. Dla tych, którzy chcieliby odpocząć też od gotowania, a przy okazji nieco urozmaicić swoją dietę, przygotowaliśmy wyjątkową propozycję. W T-Mobile dla klientów indywidualnych oferujemy rabat o wartości 12% na wszystkie diety pudełkowe Nice To Fit You. Kod rabatowy będzie do odebrania w aplikacji „Mój T-Mobile” od 29 lipca do 2 sierpnia.

 

Piękne słońce za oknem dodaje energii i zachęca nas do zmiany stylu życia. Coraz wyższe temperatury powodują, że myślimy o lżejszych i zdrowszych posiłkach, po których będziemy się dobrze czuć. Jednak nie zawsze mamy czas, aby je przygotować. W odpowiedzi na to przychodzimy z pomocą dla klientów indywidualnych T-Mobile – przygotowaliśmy dla nich 12-procentowy kod rabatowy na wszystkie posiłki od Nice To Fit You, jednej z najdłużej działających diet pudełkowych w Polsce, odznaczonej licznymi certyfikatami (takimi jak V-Label, Viva, Food Hygiene Control czy HACCP). Dzięki temu klienci, którzy skorzystają z oferty, będą mogli zaoszczędzić cenny czas, a przy okazji poczuć się lekko i zadbać o swoje zdrowie.

Jedz pysznie i zdrowo

Kod rabatowy będzie można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” w dniach od 29 lipca do 2 sierpnia. Daje on 12-procentową zniżkę na dowolny catering dietetyczny lub dietę pudełkową Nice To Fit You. Aby skorzystać z promocji należy do 6 sierpnia, podczas składania zamówienia, wpisać pobrany kod na stronie NTFY.PL lub w aplikacji Nice To Fit You.

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *