Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Odbierz zniżkę do 50% na akcesoria Xiaomi od T-Mobile

Domowe porządki, takie jak sprzątanie łazienki czy odkurzanie salonu mogą przyprawić o ból głowy, ale kluczem do tego, by mogły być przyjemniejsze, jest odpowiednie wyposażenie naszego mieszkania. Estetyczne i funkcjonalne sprzęty pozwolą nam poczuć się jeszcze lepiej we własnych czterech ścianach. Dlatego w ramach akcji Happy Fridays przygotowaliśmy dla naszych klientów kod rabatowy nawet do 50% na wybrane urządzenia i akcesoria marki Xiaomi. Zniżkę można aktywować od 30 kwietnia do 3 maja w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.

 

Nasze mieszkania stały się zarówno miejscem pracy, jak i wypoczynku. Spędzając w nich wiele godzin chcemy tam czuć się dobrze i komfortowo. Większą uwagę zwracamy na otaczające nas przedmioty. Właśnie dlatego warto pomyśleć o np. designerskim czajniku eklektycznym, inteligentnej wadze łazienkowej albo poręcznym odkurzaczu, który nie będzie zagracał naszej przestrzeni. Te i inne praktyczne urządzenia dostępne są w sklepach Xiaomi – a teraz można je nabyć nawet o połowę taniej z rabatem od T‑Mobile.

4 dni na pobranie kodu rabatowego

W związku z wydłużonym majowym weekendem rabat będzie można pobrać przez 4 dni – od 30 kwietnia do 3 maja do końca dnia w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Można go także odebrać poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Wystarczy kliknąć w widoczny w aplikacji lub otrzymany w wiadomości link, a następnie klient zostanie przekierowany na stronę zawierającą link do internetowego sklepu Mi Store oraz kod rabatowy, a także listę salonów stacjonarnych marki Xiaomi, w których można wykorzystać tę zniżkę. Z kodu można skorzystać do 7 maja, zarówno podczas zakupów online, jak i podczas wizyty w sklepach stacjonarnych.

Poniżej pełna lista produktów Xiaomi objętych promocją:

 

 

Bonus jest dostępny zarówno dla naszych klientów abonamentowych, jak i użytkowników oferty na kartę oraz MIX. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko jeden raz.

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *