Odcinek specjalny „Złomowiska PL” – wspominamy „Króla Złomu”!

Tej wiosny widzowie po raz ostatni zobaczą ukochanego Marka „Krzykacza” Pawłowskiego, który niespodziewanie od nas odszedł 31 grudnia. Na otwarcie nowego sezonu „Złomowisko PL” twórcy przygotowali odcinek specjalny – wspomnienie „Króla Złomu”. Premiera dzisiaj – 24 lutego – o godz. 21:00 na Discovery Channel oraz w Playerze.

 

Marek „Krzykacz” był związany z programem „Złomowisko PL” od początku jego powstania. Przez lata był jedną z najbarwniejszych postaci. Jego zapał do pracy, kąśliwy żart oraz donośny głos pobiły serca polskiej publiczności. Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o jego nagłej śmierci w noc sylwestrową 2020 rokumówi Dorota Eberhardt, Content Management Director, TVN Grupa Discovery.

Specjalnie z myślą o wiernych fanach w środę 24 lutego, o godz. 21:00 Discovery Channel oraz serwis player.pl wyemitują odcinek specjalny programu poświęcony Markowi – niezapomnianej postaci w polskim świecie zbieraczy złomu!

Zaś od 3 marca rusza kolejny, 12. sezon „Złomowiska PL”. Nowe odcinki będzie można śledzić w każdą środę o godz. 21:00 na antenie Discovery Channel oraz w Playerze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *