Odeta Moro nową prowadzącą Onet Rano

Odeta Moro zostaje nową prowadzącą program Onet Rano. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę będzie można oglądać w poniedziałek, 16 września od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.

 

 

 

Odeta Moro poprowadzi Onet Rano raz w tygodniu, w pozostałe dni w mobilnym studiu Onetu można oglądać Jarosława Kuźniara, Bartosza Węglarczyka, Tomasza Sekielskiego, Iwonę Kutynę i Piotra Kędzierskiego.

Onet Rano to dla wielu osób obowiązkowa audycja, z którą zaczynają dzień. Bardzo się cieszę, że do grona prowadzących dołącza Odeta Moro, dziennikarka z ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu programów telewizyjnych i radiowych. Jestem przekonana, że jej obecność w Onet Rano przyciągnie nowych widzów i jeszcze bardziej wzmocni silną ekipę prowadzących poranny program Onetumówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

Od lat rozmawiam z ludźmi zarówno w telewizji jak i w radiu. Prowadzenie Onet Rano daje mi możliwość indywidualnej i intymnej rozmowy w drodze. Praca w Onet Rano to dla mnie bliski kontakt z widzem oraz idealne miejsce do natychmiastowej reakcji na jego potrzeby i preferencje. Onet Rano to dla mnie także przywiązanie uwagi do treści. To skondensowanie najważniejszych informacji i najlepszej jakości w kubaturze samochodu mówi Odeta Moro, nowa prowadząca Onet Rano.

W latach 2000–2005 związana była z telewizją muzyczną VIVA Polska oraz TV4. Prowadziła również programy „Pytanie na śniadanie” w TVP2 oraz Kawa czy Herbata w TVP1. W 2015 była gospodynią programu emitowanego w TVN Meteo Active Apetyt na zdrowie i Studio Active, programu Złote Przeboje na Dzień Dobry! w Radiu Złote Przeboje a od stycznia 2017 prowadzi weekendowy program Morowy weekend. Jest założycielką i prezeską Fundacji „Szczęśliwe Macierzyństwo” organizującej bezpłatne konsultacje dla kobiet w ciąży i młodych rodziców.

Onet Rano to najbardziej rozpoznawalna, cykliczna produkcja wideo realizowana przez Onet. Średnia oglądalność jednego odcinka przekracza milion projekcji wideo. Oprócz porannego show realizowanego w samochodzie projekt obejmuje również eksperckie audycje w części studyjnej w ramach Onet Rano #Wiem, wyjazdowe programy z różnych miast Polski w ramach Onet Rano #wPodróży, a także podróżniczy Onet on Tour realizowany z krajów Europy i świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *