„Odjazdowe bryki Braci Collins” na Discovery Channel

Rafał i Grzegorz Collins jako nastolatkowie wyjechali za marzeniami do Wielkiej Brytanii. Zaczynali od zatrudnienia na zmywaku i na budowie, ale dzięki determinacji i ciężkiej pracy udało im się stworzyć międzynarodową firmę zajmującą się tuningiem aut. Do ich warsztatów w Londynie, Katarze i Warszawie swoje auta oddają największe gwiazdy muzyki, sportu, filmu oraz arabscy szejkowie.

 

Bracia Collins pochodzą z Legnicy. To tam dorastali i próbowali uzyskać wykształcenie – Rafał kształcił się w kierunku technika gastronomii, a Grzegorz w technikum elektrycznym. Obaj porzucili edukację, by wyruszyć za granicę w poszukiwaniu lepszego życia. W Londynie zaczynali od stanowisk pomocy kuchennej i pomocnika budowalnego. Głód sukcesu i ambicja sprawiły, że już po kilku latach na emigracji otworzyli pierwszy warsztat samochodowy. Nie był to jednak zwykły warsztat! Nieprzeciętny tuning oraz skrojona na miarę oczekiwań klientów renowacja sprawiają, że auta w rękach Polaków stają się istnymi dziełami sztuki. Rafał i Grzegorz przerabiają najdroższe auta świata, oklejają helikoptery i prywatne odrzutowce, a do grona ich klientów należą gwiazdy takie jak Cristiano Ronaldo, Wojciech Szczęsny, Rita Ora czy Mariusz Pudzianowski. Ich firma działa obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Katarze. W nowym programie Discovery Channel „Odjazdowe bryki Braci Collins” nie tylko podejrzymy jak Polacy prowadzą swój rodzinny, międzynarodowy biznes, ale też będziemy świadkami niesamowitych motoryzacyjnych metamorfoz. Bracia stuningują między innymi auto Mameda Chalidowa, poprawią wygląd Corvette trzeciej i siódmej generacji, okleją jacht i helikopter. Przerobią także Range Rovera dla klienta z Albanii.

Rafał i Grzegorz chętnie udzielają się charytatywnie. Jak sami mówią chcą pomagać tym, którzy mieli w życiu nieco mniej szczęścia. Co roku wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazując na licytacje zmodyfikowane przez nich samochody. W tym roku był to legendarny Rolls-Royce, którego szczęśliwy zwycięzca wylicytował za ponad 211 tysięcy złotych! Widzowie Discovery Channel zobaczą kulisy przygotowania tego niesamowitego auta dla WOŚP.

Premiera programu „Odjazdowe bryki Braci Collins” już w środę, 6 marca o godz. 22:00 na Discovery Channel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *