Odkodowane kanały TVN Style i TVN Turbo w Toya

Przez cały grudzień dajemy Wam dostęp do rozrywki kobiecej i męskiej! Odkodowane kanały TVN Style i TVN Turbo – to będzie idealna odskocznia, która zapewni odrobinę odpoczynku i relaksu w natłoku grudniowych obowiązków i świątecznych przygotowań. Kanały dostępne są przez cały miesiąc już od pakietu Naziemny+.

 

TVN Style

To właśnie w tym roku najchętniej oglądana stacja lifestylowa w Polsce obchodzi 18. urodziny! Przez te wszystkie lata kształtowała się razem ze swoimi widzkami, odpowiadając na ich potrzeby i pokazując różne oblicza ich ciągle zmieniającego się życia. TVN Style to kanał poświęcony urodzie, stylowi życia, modzie, zdrowiu, gotowaniu. W grudniu zaprasza do oglądania Mieszkania na miarę (nowy sezon), Drużyny Eks, Pani Gadżet Świątecznie, Jestem z Polski, Miasto Kobiet i Świąt z Gesslerami.

TVN Turbo

Najpopularniejszy i najchętniej oglądany kanał telewizyjny w Polsce skierowany do męskiej części widowni. Fundamentem kanału są programy o tematyce motoryzacyjnej. Rankingi samochodów, pojedynki na stworzenie najlepszego auta czy przewodniki dotyczące kupna własnych czterech kółek to specjalność tej stacji. W ofercie kanału można znaleźć także programy o największych katastrofach, rozmaitych gadżetach czy nowych technologiach. Prowadzącymi są znakomici eksperci, którzy dzielą się z widzami specjalistyczną wiedzą okraszoną sporą dawką humoru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *