MediaSieci kablowe

Odkodowane kanały w Promax

National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Nat Geo People HD czy może FOX HD? Kwiecień upłynie pod znakiem trudnych wyborów, bo specjalnie dla Was Promax odkodowuje aż 4 znakomite kanały telewizyjne w najlepszej jakości obrazu i dźwięku.

National  Geographic HD (poz. 152) to szereg świetnie zapowiadających się premier, których już w kwietniu będziemy świadkami – mowa tu o wielkim wydarzeniu “Przedziwna planeta Ziemia”, wyprodukowanym przez Darrena Aronofsky’ego i serialu “Geniusz: Picasso” z Antonio Banderasem w tytułowej roli.

Z kolei na Nat Geo Wild HD (poz. 154) kwietniowy Dzień Ziemi rozrośnie się do całego tygodnia, podczas którego dowiemy się znacznie więcej m.in. o ginących gatunkach. Staniemy twarzą w twarz z “Najgroźniejszymi zwierzętami świata” i poznamy wyjątkowe oblicze “Nieposkromionej Ameryki Południowej”.

Z kolei z Nat Geo People HD (poz. 150) możemy śledzić kiełkujące, niełatwe relacje właścicieli i ich czworonożnych przyjaciół w serii “Szczeniaki rządzą”. Żądni przygód mogą wybrać się w podróż po “Europie w zasięgu ręku” i skosztować “Wietnamskiego street foodu”.

Na FOX HD (poz. 50) zobaczymy m.in. drugi sezon serialu “Legion”, którego fabuła oparta jest na komiksach Marvela. 9 kwietnia premierowo na antenie pojawi się również serial “Deep state”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *