Odkodowany październik tylko w Vectrze

Z początkiem jesieni Abonentów Vectry czeka mnóstwo atrakcji. Już od soboty bowiem rusza „odkodowany październik”, czyli czas wielkich emocji filmowych i sportowych. W ramach tej akcji Vectra umożliwi wszystkim swoim widzom obejrzenie polskich hitów serialowych i meczów piłkarskich o najwyższą stawkę, dzięki czasowemu odkodowaniu kanałów Premium. Od 14 października operator udostępni kanały CANAL+, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Sport 2 HD i HBO HD w otwartym oknie.

 

 

Już od 14 października operator udostępni odkodowane kanały CANAL+ Sport HD i CANAL+ Sport 2 HD, które będą dostępne aż do 22 października. To znaczy, że w trakcie Otwartego Okna Abonenci Vectry będą mogli zobaczyć emocjonujące zmagania na murawie na najwyższym poziomie w ramach Ligii Mistrzów. Pierwszego dnia odkodowanego okna będzie można zobaczyć spotkanie najlepszych angielskich drużyn – Liverpoolu z Manchesterem United na antenie CANAL+ Sport HD, we wtorek 17 października Manchester City zagra z Napoli. Zapowiada się ciekawe futbolowe widowisko. Jednak to nie wszystko, co czeka fanów sportu. Od 16 do 20 października trwać będą rozgrywki Ekstraklasy, w tym wyczekiwany mecz Lechii Gdańsk z Lechem Poznań.

Wieczorem 15 października na kanale HBO HD będzie można obejrzeć premierę 2 sezonu WATAHY. Serial ten jest najchętniej oglądaną produkcją HBO w Polsce, która trzykrotnie przerosła popularność „Gry o Tron”. Jednak to nie jedyny prezent dla Abonentów Vectry – HBO HD będzie odkodowane przez cały weekend.

Ostatnim październikowym hitem jest odkodowany kanał CANAL+ HD, do oglądania którego Vectra zaprasza swoich Abonentów wieczorem 22 października. O 17:05 wyświetlony zostanie program, przedstawiający kulisy powstawania nowego sezonu, jednego z najlepszych polskich seriali, czyli Belfra z Maciejem Stuhrem. Następnie o 17:35 rozpocznie się mecz LOTTO Ekstraklasy. Największym wydarzeniem tego wieczoru o 21:30 będzie jednak pierwszy odcinek 2 sezonu wspomnianego już Belfra.

3 thoughts on “Odkodowany październik tylko w Vectrze

 • 11 października 2017 o 20:06
  Permalink

  Ależ VECTRA się postarała odkodowane kanały Canal + , Canal +SPORT, Canal +SPORT 2 i HBO po prostu szok a kiedy VECTRA dojdzie do porozumienia z Polsatem Cyfrowym na temat kanałów z grupy POLSAT a konkretnie POLSAT a konkretnie POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT FIGHT HD, POLSAT FILM HD , TV4 HD, TV6 HD , SUPER POLSAT HD NAPRAWDĘ NAJWYŻSZY CZAS ŻEBY VECTRA WZIĘŁA SIĘ ZA KANAŁY HD BO TO PRIORYTET KAŻDEJ KABLÓWKI !!!!!!

  Odpowiedz
  • 12 października 2017 o 05:34
   Permalink

   Przestań się już żalić bo to staje się denerwujące, weź telefon zadzwoń lub przejdź się do salonu Vectry i tam wylej swoje smutki i żale. A po drugie wyłącz capsloka.

   Odpowiedz
 • 12 października 2017 o 09:05
  Permalink

  W pakiecie PREMIUM są jeszcze kanały: CANAL>>1, CANAL+ FILM, CANAL+ DISCOVERY, CANAL+FAMILY, CANAL+ SERIALE

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *