Odświeżone wydanie miesięcznika Świat Kobiety

W środę 2 sierpnia br. ukazało się odświeżone wydanie miesięcznika Świat Kobiety, a w nim jeszcze więcej ciekawych, inspirujących treści skierowanych bezpośrednio do dojrzałych kobiet.
 
Od tego numeru Świat Kobiety wprowadza nowe rubryki:
– „Znajdź swój dojrzały styl”, w której redakcja prezentuje stylizacje dojrzałych gwiazd – zestawy na wyjście i na co dzień w połączeniu z produktami dostępnymi na polskim rynku.
– „Zdaniem seksuologa”, we współpracy z doświadczonym i cenionym seksuologiem rozwiązujemy intymne problemy Czytelniczek.
– „Kobieta na czasie”, odmieniony Świat Kobiety pomaga Czytelniczkom odnaleźć się w świecie cyfrowej technologii i najnowszych trendów, którymi żyją ich dzieci i wnuki. Podpowiadamy m.in., jakie aplikacje warto zainstalować, co znaczą modne słowa używane przez młodzież itp.
– „Męski punkt widzenia”, rubryka, w której znani, dojrzali mężczyźni opowiadają o miłości, partnerstwie, a także o tym, co cenią i co jest dla nich ważne w relacji z kobietą.
– „Nieznane oblicza kobiecych legend PRL-u”, historie polskich gwiazd. Kobiet, które kochaliśmy i podziwialiśmy w latach 60, 70- tych.
– „Gadżety ułatwiające gotowanie”, to rubryka poświęcona innowacyjnym, ale jednocześnie niedrogim produktom, dzięki którym gotowanie dla całej rodziny może być jeszcze prostsze.
Ponadto działy: moda, uroda, zdrowie, kuchnia i prawo zostały zyskały więcej porad specjalistów. Modę zamykają „Metamorfozy” – sesja przygotowywana z udziałem Czytelniczek. Zdrowie poszerzone zostało o materiał z prostymi ćwiczeniami.
Zmiany wspiera ogólnopolska kampania reklamowa obejmująca telewizję (TVP, TVN, Polsat, kanały tematyczne) oraz prasę.
Nakład tego wydania wyniesie 438.000 egz.
Objętość, format i cena miesięcznika „Świat kobiety” pozostały niezmienione.
Kreację spotu reklamowego przygotował Digit-Art, media zakupił dom mediowy MEC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *