Oficjalnie: 28 marca 2018, start nowego kanału poradnikowego NOBOX TV!

Już od 28 marca 2018, start nowego kanału poradnikowego NOBOX TV! Jest to bezpłatny kanał poradnikowy kierowany głównie do kobiet. Misją stacji jest rozwijanie pasji i hobby.
 

Tematyka NOBOX TV to przede wszystkim: homemade, DIY, kulinaria, kosmetologia, ziołolecznictwo, astrologia i wróżby, medycyna, porady prawne, sport i fitness.
Oferta kanału to 90% autorskich, unikatowych produkcji, angażujące treści, ponad 370 godzin programów premierowych w roku, nietuzinkowi prezenterzy, ciekawe tematy oraz użyteczne porady.
NOBOX TV będzie prezentować takie tematy jak kulinaria, kosmetologia, ziołolecznictwo czy sport i fitness. Pokaże ciekawych ludzi z pasją i ciekawe miejsca. Zaprezentuje też zagadnienia z modnego ostatnio nurtu DIY, czyli pokaże jak zrobić interesujące i użyteczne przedmioty ze starych rzeczy. NOBOX TV to kanał w którym 90% programów stanowić będą unikalne produkcje własne. Stacja należy do K2M MEDIA sp. z o.o. której głównym udziałowcem jest Grupa Nucity sp. z o.o. – właściciel studia produkcji programów telewizyjnych dla największych stacji w Polsce. NOBOX TV to ludzie od wielu lat związani z branżą medialną, prezentujący wysokie kwalifikacje w swoich dziedzinach. NOBOX TV to ciekawe tematy, ciekawi ludzie i inspirujące programy poradnikowe.
DOSTĘP DO KANAŁU:
Początkowo NOBOX TV dostępny będzie w regionie śląskim za pośrednictwem Multipleksu Katowice Kosztowy obejmującego swym zasięgiem 3,7 mln widzów.
Nadawca cały czas prowadzi rozmowy z operatorami kablowymi i satelitarnymi dotyczące reemisji kanału, dzięki czemu stacja wkrótce pojawi się w wielu innych miejscach w Polsce.
Dystrybucją kanału zajmie się Delegata – agencja specjalizująca się w obsłudze kanałów tematycznych.
OFERTA PROGRAMOWA:
DOBRE BO POLSKIE to cykl programów kulinarnych związanych z modnym ostatnio tematem przetwórstwa domowego. W każdym odcinku prezenter będzie demonstrować jak w warunkach domowych wykonać takie specjały jak swojska kiełbasa, ser mozzarella czy chociażby ogórki kiszone.
ASTROKOSMETYKA to program poradnikowy o kosmetologii w połączeniu z astrologią. W każdym odcinku widzowie będą mogli zapoznać się z jednym zagadnieniem ściśle związanym z wpływem faz księżyca na nasze ciało. Program będzie realizowany w gabinecie kosmetycznym.
ADAM, POMÓŻ! jest programem poradnikowym prezentującym popularny w ostatnich latach ruch homemade. W każdym odcinku prowadzący Adam zaprezentuje wykonany ręcznie przedmiot, ozdobę itp. Produkty i ozdoby wykonane będą z nieużytecznych najczęściej przedmiotów, które można znaleźć w każdym domu.
Z PASJĄ PRZEZ ŻYCIE Anna Kalata – znana ze swoich przemian celebrytka, zaprosi swoich rozmówców do studia i porozmawia z nimi o ich pasjach. W programie wystąpią ciekawe osoby znane z pierwszych stron gazet, jak również nietuzinkowi hobbyści i pasjonaci różnych dziedzin od żeglarstwa, po astronomię.
NIEZŁE ZIÓŁKO to program dla wszystkich miłośników ziołolecznictwa, zielarstwa oraz medycyny niekonwencjonalnej. W każdym odcinku, prowadząca – Izabela Frąckiewicz będzie opowiadać o dobroczynnych właściwościach ziół na zdrowie człowieka.
HOROSKOP Uzupełnieniem ramówki NOBOX TV będą krótkie przerywniki w formie horoskopów na nadchodzące dni. Program poprowadzi Wróżka Oriana.
AKTYWACJA to program o tematyce sportowo – turystycznej, w którym prezentowane będą możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Tematyka programu oscylować będzie wokół takich dziedzin, które interesują osoby żyjące aktywnie, interesujące się sportem i rekreacją oraz turystyką.
EZOTERYCZNA TV jest to interaktywny program na żywo w którym doradcy duchowi będą rozwiązywać problemy naszych telewidzów.
ZDROWOTNE ABC to program o tematyce medycznej. W każdym odcinku omawiać będzie zagadnienia i choroby dotykające wiele kobiet. Prezenterka Beata Grabiańska rzeczowo przedstawi temat i porozmawia ze specjalistami poszczególnych dziedzin.
PORADNIK PRAWNY przedstawi zagadnienia i problemy prawne z którymi w swoim życiu może spotkać się każdy. Podpowie jak rozwiązywać problemy prawne, załatwiać sprawy w urzędzie, czy chociażby jak rozmawiać z pracodawcą.
CIASTKO Z DZIURKĄ to starcie dwóch silnych osobowości. Redaktorka naczelna portalu obcasy.pl Monika Rebelak i Tomek „Brzoza” Brzeziński – prezenter radia Hobby, zaproszą do studia celebrytów i porozmawiają z nimi o ich życiu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *