HBO MaxMediaZapowiedzi TV

Oficjalny zwiastun oraz plakat do czwartego i ostatniego sezonu “Sukcesji” (wideo)

Już jest oficjalny zwiastun oraz plakat czwartego i ostatniego sezonu nagrodzonego Emmy serialu HBO Original “Sukcesja”. Premiera pierwszego z dziesięciu odcinków już 27 marca. Produkcja, której twórcą jest Jesse Armstrong, pokazuje kulisy walki o władzę i skomplikowane relacje rodzinne z perspektywy głowy rodziny Logana Roya (Brian Cox) i jego czwórki dorosłych dzieci, Kendalla (Jeremy Strong), Siobhan (Sarah Snook), Romana (Kieran Culkin) i Connora (Allan Ruck).

 

W składającym się z dziesięciu odcinków, czwartym sezonie “Sukcesji” sprzedaż konglomeratu medialnego Waystar Royco zbliża się wielkimi krokami. Perspektywa transakcji z wizjonerem technologicznym Lukasem Matssonem, wywołuje niepokój i podziały w rodzinie Royów. Bohaterowie zastanawiają się, jak będzie wyglądać ich przyszłość po sfinalizowaniu umowy.

 

 

Trzy pierwsze sezony “Sukcesji” zebrały 48 nominacji do nagród Emmy i zwyciężyły w 13 kategoriach, w tym za Najlepszy serial dramatyczny (drugi i trzeci sezon). Drugi sezon, którego premiera miała miejsce w październiku 2021, zdobył nagrodę SAG w kategorii Obsada serialu dramatycznego.

Twórcą serialu jest Jesse Armstrong. Producentami “Sukcesji” są: Jesse Armstrong, Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Jane Tranter, Mark Mylod, Tony Roche, Scott Ferguson, Jon Brown, Lucy Prebble, Will Tracy i Will Ferell. Showrunnerem produkcji jest Jesse Armstrong.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *