Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Fotospacery z Xiaomi 13 Pro

Xiaomi 13 Pro to prawdopodobnie najlepszy fotograficzny smartfon Xiaomi. Jego wszystkich zalet nie sposób poznać oglądając o nim materiały online czy nawet podczas wizyty w sklepie. Co innego fotospacery – podczas nich można znacznie więcej, w tym przetestować samemu, na żywo, wymarzony telefon, robiąc zdjęcia w grupie innych fanów.

 

Chętni na kreatywny spacer z najnowszą technologią mogą zgłaszać swoje kandydatury przez forum użytkowników – Xiaomi Community. Miasto spaceru (maksymalnie dwa) można wybrać z następujących: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław.

Dołącz do Xiaomi Community i weź udział w zabawie!

Zgłoszenie na fotospacery z Xiaomi wymaga dołączenia do społeczności Xiaomi Community i wstawienia posta lub wątku z próbką swojej twórczości fotograficznej (trzech zdję wykonanych smartfonem z serii Xiaomi, Redmi Note lub POCO) wraz z krótkim uzasadnieniem – wyjaśnieniem, dlaczego chcesz wziąć udział w spacerze.

Rekrutacja w formie konkursu jest już otwarta i potrwa do 14 marca 2023 roku (do godz. 23:59). Rozstrzygnięcie rekrutacji nastąpi w terminie do 17 marca 2023 roku do godziny 23:59. Warto się pośpieszyć, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Regulamin konkursu można przeczytać tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *