MediaZapowiedzi TV

Oficjalny zwiastun serialu „W głębi lasu”! (wideo)

Zobacz oficjalny zwiastun „W głębi lasu”! Serial na podstawie bestsellerowej powieści Harlana Cobena, wyprodukowany przez ATM Grupę, już 12 czerwca na Netflix!

 

 

 

O serialu

„W głębi lasu” to historia pełna tajemnic, a ich rozwiązania poszukują Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus, wcielający się w role Pawła Kopińskiego i Laury Goldsztajn.

Bohaterowie osadzeni są w dwóch wymiarach czasowych: 2019 oraz 1994 roku. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

 

 

Obsada i ekipa

W obsadzie serialu znaleźli się również: Adam Ferency, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura.

W produkcji występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler („U kryta gra”), a producentami wykonawczymi – Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. „W głębi lasu” to kolejna, obok brytyjskiej serii „The Stranger” oraz hiszpańskiego „El Inocente”, współpraca między Cobenem a Netflix.

Reżyserują Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka.

Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Autorem serialowych zdjęć jest Paweł Flis.

„W głębi lasu” od 12 czerwca na Netflix!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *