NC+PolecaneSport w TVTVP

Oglądaj wszystkie mecze Mundialu 2018 dzięki współpracy TVP i nc+ (wideo)

Po raz pierwszy w Polsce mecze piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup będą transmitowane w 4K. Dzięki współpracy z Telewizją Polską wszystkie spotkania mundialu w Rosji zostaną pokazane w najwyższej jakości obrazu na platformie nc+.

 

 

 

 


Transmisje będą realizowane w CANAL+ 4K Ultra HD – nowym kanale platformy nc+ oraz w TVP 4K – kanale udostępnionym przez Telewizję Polską specjalnie na czas mistrzostw. Wszystkie mecze mistrzostw świata w 4K będą dostępne bez dodatkowych opłat dla abonentów nc+ korzystających z dekodera 4K UltraBOX+ i opcji dodatkowej CANAL+. Abonenci nc+ będą mogli także obejrzeć wszystkie mecze mundialu w Rosji w jakości HD na ogólnodostępnych kanałach Telewizji Polskiej.

Od 15 maja udostępnimy abonentom Canal + 4K ULTRA HD. Kanał będzie znajdować się na pozycji 40 EPG oraz ponownie w sekcji sportowej na pozycji 109 EPG.

Nowy kanał premium w ofercie platformy nc+, na którym będą transmitowane wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. mecze Mundialu 2018 oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne CANAL+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne w najwyższej jakości obrazu 4K.

TVP 4K to nowoczesny kanał Telewizji Polskiej zrealizowany w technologii 4K, jednej z najwyższej jakości obrazu. Po raz pierwszy w historii kibice w Polsce będą mogli oglądać w TVP mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA w standardzie Ultra High Definition.

PAKIET DLA FANÓW SPORTU!

Extra+ z CANAL+

  • 157 kanałów, w tym 84 HD
  • dostęp do kanałów  i przy zakupie oferty z dekoderem 4K
  • 8 x CANAL+
  • 15 kanałów sportowych

Jeden komentarz do “Oglądaj wszystkie mecze Mundialu 2018 dzięki współpracy TVP i nc+ (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *