Oglądaj wszystkie mecze Mundialu 2018 dzięki współpracy TVP i nc+ (wideo)

Po raz pierwszy w Polsce mecze piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup będą transmitowane w 4K. Dzięki współpracy z Telewizją Polską wszystkie spotkania mundialu w Rosji zostaną pokazane w najwyższej jakości obrazu na platformie nc+.
 

 
Transmisje będą realizowane w CANAL+ 4K Ultra HD – nowym kanale platformy nc+ oraz w TVP 4K – kanale udostępnionym przez Telewizję Polską specjalnie na czas mistrzostw. Wszystkie mecze mistrzostw świata w 4K będą dostępne bez dodatkowych opłat dla abonentów nc+ korzystających z dekodera 4K UltraBOX+ i opcji dodatkowej CANAL+. Abonenci nc+ będą mogli także obejrzeć wszystkie mecze mundialu w Rosji w jakości HD na ogólnodostępnych kanałach Telewizji Polskiej.

Od 15 maja udostępnimy abonentom Canal + 4K ULTRA HD. Kanał będzie znajdować się na pozycji 40 EPG oraz ponownie w sekcji sportowej na pozycji 109 EPG.
 

Nowy kanał premium w ofercie platformy nc+, na którym będą transmitowane wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. mecze Mundialu 2018 oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne CANAL+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne w najwyższej jakości obrazu 4K.

TVP 4K to nowoczesny kanał Telewizji Polskiej zrealizowany w technologii 4K, jednej z najwyższej jakości obrazu. Po raz pierwszy w historii kibice w Polsce będą mogli oglądać w TVP mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA w standardzie Ultra High Definition.

PAKIET DLA FANÓW SPORTU!

Extra+ z CANAL+

 • 157 kanałów, w tym 84 HD
 • dostęp do kanałów  i przy zakupie oferty z dekoderem 4K
 • 8 x CANAL+
 • 15 kanałów sportowych

Jedna myśl na temat “Oglądaj wszystkie mecze Mundialu 2018 dzięki współpracy TVP i nc+ (wideo)

 • 15 maja 2018 o 10:00
  Permalink

  Brawo, kanały zapewne tragią też do Orange TV, ale czy będą w Cyfrowym Polsacie w to bardzo wątpię.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *