MediaZapowiedzi TV

Czerwiec w Telewizji WP

W czerwcu Telewizja WP będzie pod znakiem sportu i wakacyjnych przeżyć!

 

 

„Luksusowym statkiem przed świat” – od 10.06, niedziela, 13.30

Wielki świat, luksus i przepych, na pokładzie angielska prezenterka telewizyjna, piosenkarka i aktorka Jane McDonald.

W serii oceanicznych odysei prezentuje jakie rzeczy dzieją się na pokładzie jednego z największych i najbardziej luksusowych statków wycieczkowych na świecie. Nominowany do Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA – odpowiednika amerykańskich Oskarów z 2017 roku.

Tydzień na dom” – od 9.06, sobota, 13.00

Czy wyobrażasz sobie budowę domu w zaledwie kilka dni?

Sprawdź jak nowa technologia ułatwia budowniczym ich pracę! Zobacz jak zespół wyszkolonych inżynierów i rzemieślników tworzy niewiarygodne konstrukcje z drewna, szkła i stali. To szansa na spełnienie marzeń o własnych czterech kątach w mgnieniu oka!

„Wielkie żarcie” – od 10.06, niedziela, 12.30

Czy można zjeść słynnego amerykańskiego Mac and cheese z lodami? Owszem! Ten program pokaże hity żywności w nowoczesnym wydaniu! Co więcej – przybliży historię powstania słynnych dań, takich jak nachosy, pizza, czy canelloni. Aż ślinka cieknie.

„Moje dziecko mnie bije” – od 5.06, wtorek, 22.00

Telefony zaufania otrzymują rocznie około 11 tysięcy zapytań, dotyczących psychicznego molestowania przez bliskich. W tym cyklu oprawcami są dzieci. Jak nie stać się ofiarą własnego dziecka? Jak się z nim porozumieć? Jak nie dać się sprowokować i nie wychować potencjalnego socjopatę?

„Magazyn Mundial” – od 11.06 do 16.07, 10.00, od poniedziałku do niedzieli

Dwie ekipy reporterskie zrelacjonują najgorętsze wydarzenie sportowe tego roku! Rozmowy z zawodnikami i ekspertami, fragmenty konferencji prasowych, relacje „na żywo” z centrum wydarzeń nadchodzących Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Ogrom materiałów łączących świat online i offline, a wśród nich topowi komentatorzy – m.in. Jacek Gmoch, były selekcjoner Polski. Program studyjny poprowadzi m. in. redaktor naczelny WP Sportowe Fakty – Michał Kołodziejczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *