Ogłoszono zwycięzców plebiscytu Top Avanti 2017

Ogłoszono zwycięzców drugiej edycji plebiscytu Top Avanti organizowanego przez miesięcznik „Avanti” oraz serwis Avanti24. Zwycięzcy w każdej z kategorii otrzymali tytuł „Top Avanti 2017” oraz możliwość korzystania z logotypu „Top Avanti” przez najbliższy rok.
 
Celem plebiscytu Top Avanti 2017 było wskazanie czytelniczkom miesięcznika „Avanti” oraz użytkowniczkom serwisu Avanti24 najbardziej wartościowych i godnych polecenia produktów spośród tych dostępnych na polskim rynku. Jednocześnie plebiscyt miał za zadanie wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach, co pozwoli na budowanie wizerunku uczestników jako liderów w swoich branżach w Polsce.
W pierwszym etapie plebiscytu Top Avanti 2017 firmy zgłaszały swoje produkty 11 kategoriach: ”Odzież”, „Bielizna”, „Akcesoria”, „Obuwie”, „Biżuteria i zegarki”, „Kosmetyki kolorowe premium”, „Kosmetyki kolorowe popularne”, „Kosmetyki do pielęgnacji premium”, „Kosmetyki do pielęgnacji popularne”, „Kosmetyki do włosów” oraz „Kosmetyki – zapachy”. Jury, składające się z przedstawicieli redakcji miesięcznika „Avanti” i serwisu Avanti24, wybrało z każdej kategorii po 5 produktów, na które internauci mogli oddawać głosy w serwisie Avanti24. Przez ostatnie tygodnie jury testowało produkty i obradowało – rezultaty głosowania internautów i obrad jury w postaci listy zwycięzców można znaleźć w serwisie Avanti24.
Nagrody zostaną wręczone podczas wyjątkowej gali, która odbędzie się 15 marca 2018 r. w Warszawie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *