Ponad 1,6 mln widzów serialu „Gliniarze”

To już czołówka oglądalności, a wyniki z sezonu na sezon są coraz lepsze. Widzowie coraz chętniej śledzą codzienną pracę i losy dwóch zespołów policjantów stołecznego wydziału kryminalnego.

Średnia widownia trzeciego sezonu „Gliniarzy” przekroczyła 1,6 mln osób i był to wynik o 317 tys. widzów lepszy niż w przypadku poprzedniego sezonu. Serial był emitowany w Polsacie przez 12 tygodni od 4 września do 28 listopada i miał w tym czasie 16% udziałów w grupie komercyjnej i 16,1% wśród wszystkich badanych. W stosunku do premierowego sezonu udziały w obu grupach badanych wzrosty odpowiednio o 27% i 21%.

„Gliniarze” to paradokumentalny serial, który przedstawia intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne. Dwa zespoły policyjnych detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji nie cofną się przed niczym, by doprowadzić każde śledztwo do końca. Wykorzystują w tym celu najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością i niejednokrotnie narażają własne życie.

Producentem serialu jest firma OUTSET Films.

2 myśli na temat “Ponad 1,6 mln widzów serialu „Gliniarze”

 • 14 grudnia 2017 o 20:56
  Permalink

  Spoko serial 😉 Większość odcinków udało mi się obejrzeć. W sumie nie dziwię się, że taka wysoka oglądalność bo naprawdę fajnie ten serial polsatowi wyszedł.

  Odpowiedz
 • 15 grudnia 2017 o 15:56
  Permalink

  Intrygujący serial. I jak na tego typu produkcje, świetna oglądalność. No ale to nie pierwszy raz co jak Polsat robi z niczego coś.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *