Okna otwarte kanałów MWE Networks w UPC

Kanały Nuta.TV, Adventure HD i Top Kids HD należące do Michał Winnicki Entertainment w oknie otwartym w UPC Polska.

 

 

MOC MUZYCZNYCH NOWOŚCI NA DŁUGIE JESIENNE WIECZORY Z NUTA.TV!

Dobra wiadomość dla fanów muzyki na najwyższym poziomie! Od teraz widzowie sieci kablowej UPC oglądać mogą kanał NUTA.TV  w oknie otwartym! Solidna dawka najnowszych światowych teledysków, topowe utwory rodzimych wykonawców oraz największej przeboje ostatnich lat to zaledwie skrawek tego co tej jesieni widzowie  zobaczyć mogą na kanale NUTA.TV aż do 16.12.2018!

Tegoroczna jesień z kanałem NUTA.TV zapowiada się niezwykle ciekawie!

Oglądaj NUTA.TV na kanałach 784/718

OGLĄDAJ ADVENTURE HD w oknie otwartym UPC!!

Od 08.10 widzowie mogą przeżyć prawdziwą przygodę bez wychodzenia z domu! Kanał ADVENTURE  HD  oferujący swoim widzom programy o różnorodnej tematyce, m.in. wędkarskiej, podróżniczej czy przyrodniczej dostępny jest w oknie otwartym UPC aż do 7.11.2018

ADVENTURE HD to idealny program dla odkrywców, ludzi ciekawych świata i mających pasję! Różnorodna tematyka oferowana widzom pozwoli przenieść się do niezwykłych miejsc i odkryć niesamowite miejsca naszej planety bez ponoszenia się z kanapy!

Oglądaj kanał ADVENTURE HD na kanałach 385/317

TOP KIDS W OKNIE OTWARTYM UPC!

Już teraz śledź przygody swoich ulubionych bohaterów seriali animowanych w oknie otwartym UPC! Kanał dostępny jest dla abonentów od  15.10.2018!
Ucz się magii z Sabriną i rozwiązuj zagadki ze zwariowanym detektywem Inspektorem Gadżetem aż do 16.12.2018!

Wspólne oglądanie TOP KIDS to wspaniała rodzinna przygoda! Kanał oferuje niezapomniane bezpieczne bajki dla najmłodszych, które wzbudzają sentyment u rodziców! TOP KIDS to most łączący rodziców z dziećmi.

Oglądaj kanał TOP KIDS  na kanale 616/677

Jedna myśl na temat “Okna otwarte kanałów MWE Networks w UPC

  • 18 października 2018 o 20:53
    Permalink

    VECTRA nie tylko ma brak kanału TOP KIDS HD, ale ma braki bardzo dużo kanałów w swojej ofercie a jakich kanałów? Każdy kto jest abonentem VECTRY doskonale wie !!!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *