Okno otwarte dla Klientów Telewizji Osobistej Netii

Od 1 grudnia aż do 2 stycznia potrwa nowe okno otwarte dla Klientów Telewizji Osobistej Netii. Z nowych propozycji ucieszą się głodni wiedzy fani historii, dzieci oraz przede wszystkim miłośnicy klasycznych brytyjskich kanałów ze stajni BBC.

 

 

 

Nowe okno otwarte startuje 1 grudnia i zakończy się dopiero 2 stycznia. W grudniowej propozycji, stworzonej z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, znalazło się kilka kanałów BBC oraz History HD. Okno zostało tak skonstruowane, żeby każdy z widzów znalazł w nim coś dla siebie.

BBC Brit HD (kanał 56) jest to kanał skierowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Panowie znajdą na nim wszystko to, co lubią najbardziej, czyli motoryzację, programy rozrywkowe i dokumentalne. Jego cechą jest połączenie ważniejszych tematów z rozrywką.

BBC Earth HD (kanał 49) jest to przyrodniczy kanał pokazujący piękno otaczającego nas świata. Fantastyczna podróż w dotąd nieznane zapewniona przez najwybitniejszych światowych twórców.

BBC Lifestyle HD (kanał 89) jest jednym z najlepszych kanałów lifestyle’owych dostępnych na rynku. Można na nim znaleźć inspiracje do domu i życia. Kanał słynie z emisji programów, którymi prezenterami są m.in. Gok Wan i Rick Stein. Od pasjonatów dla pasjonatów.

BBC HD (kanał 48) jest to klasyczny kanał BBC, który prezentuje swoim widzom programy dokumentalne, popularnonaukowe i rozrywkowe. W jego ramówce można znaleźć także doskonałe filmy i seriale fabularne.

BBC CBeebies (kanał 101) jest brytyjskim kanałem przeznaczonym dla dzieci od 1. do 6. roku życia. Jest jednym z największych na świecie nadawców programów tworzonych specjalnie dla dzieci. W jego ramówce można znaleźć zarówno bajki, jak i programy skierowane dla najmłodszych.

History HD (kanał 51) jest wyjątkowym kanałem rozrywkowo-dokumentalnym, który opowiada o ludziach i inspirujących historiach. W swoich programach koncentruje się na charyzmatycznych bohaterach i ich losach, które są inspiracją lub przestrogą dla innych.

Telewizja Osobista Netii to ponad 200 kanałów w większości HD. Klienci mogą wybierać spośród 19 pakietów tematycznych. Dodatkowo posiadacze Netia Playera mogą skorzystać z oferty 50 darmowych filmów w ramach Netia VoD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *