PolecaneSieci kablowe

Okno otwarte w ASTA-NET od 22 grudnia do 17 stycznia

Z okazji przerwy świątecznej oraz ferii dla wszystkich najmłodszych abonentów sieć ASTA-NET odkoduje aż siedem kanałów dziecięcych.

 

BOOMERANG – kanał telewizyjny nadający programy dla dzieci powyżej 6 roku życia. Boomerang to zestaw wszystkich ulubionych seriali dla dzieci, a w nim m.in. komiczny, bohaterski i zawadiacki Królik Bugs, Garfield, dla którego najważniejszymi rzeczami w życiu są smaczna drzemka i równie smaczne jedzenie.

Depczący po piętach Jerry’ego Tom, Różowa Pantera i jego przyjaciele. Uwielbiający nietypowe przygody Scooby-Doo i… wiele innych zwariowanych postaci!

Kanał dostępny na pozycji 316

POLSAT JIM JAM – telewizyjny kanał dziecięcy przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów.

POLSAT JimJam to bezpieczne, inspirujące i angażujące programy, które zostały stworzone specjalnie po to, żeby wspomagać emocjonalny, intelektualny i społeczny rozwój dziecka. To świetne produkcje znane dzieciom na całym świecie: Bob Budowniczy, Roztańczona Angelina, Pingu, Tomek i Przyjaciele i polscy przyjaciele Bolek i Lolek i Reksio.

Kanał dostępny na pozycji 313

BBC CBEEBIES – kanał skierowany do dzieci – od niemowlaków, poprzez 3-4 letnie maluchy, aż do starszych przedszkolaków. Świat CBeebies jest pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, a przyjazne postaci – Charlie i Lola czy Teletubisie – pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię.

Programy, takie jak Pan Robótka czy Kucharz duży, kucharz mały podsuwają małym widzom pomysły na znakomite, twórcze zabawy. Zróżnicowana ramówka zapewnia szeroki wybór programów, pomyślanych tak, by dawać dzieciom możliwość nauki poprzez zabawę – w bezpiecznym, sprzyjającym rozwojowi środowisku.

Kanał dostępny na pozycji 304

NICKELODEON – to kanał dla dzieci, w wieku 4-12 lat. Dla najmłodszych stacja przygotowała poranne pasma z animacjami o walorach edukacyjnych. Wśród nich znajduje się na przykład „Dora mała podróżniczka”, dzięki której dzieci uczą się podstaw języka angielskiego.

Z myślą o starszych dzieciach i młodzieży kanał prezentuje pełne humoru kreskówki, jak „Pingwiny z Madagaskaru”, „SpongeBob Kanciastoporty”, czy „Wojownicze Żółwie Ninja” oraz seriale fabularne, m. in. „Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca”, „iCarly” oraz „Sam&Cat”.

Kanał dostępny na pozycji 305

NICKTOONS HD – kanał w całości poświęcony animacjom. Nadaje emocjonujące i pełne humoru produkcje animowane sygnowane marką Nickelodeon, wyłącznie w jakości HD. Na szeroką ofertę programową Nicktoons składają się uwielbiane przez młodych widzów seriale, takie jak: „Jimmy Neutron: mały geniusz”, „Toon Marty” i „SpongeBob Kanciastoporty”.

Na antenie stacji nie brakuje również produkcji, będących spin-offami wielkich kinowych przebojów, m. in. serialu „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”.

Kanał dostępny na pozycji 317

BABY TV – kanał telewizyjny, przeznaczony dla dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym. Emituje filmy animowane bez przemocy. W przerwie między bajkami można usłyszeć i zobaczyć znane piosenki dla najmłodszych.

Kanał nadaje reklam. Emituje filmy animowane bez przemocy. W przerwie między bajkami można usłyszeć i zobaczyć znane piosenki dla najmłodszych. Kanał nie nadaje reklam.

Kanał dostępny na pozycji 312

DISNEY CHANNEL HD – jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci i ich rodzin. W Disney Channel HD można oglądać popularne seriale, jak: „BIA”, „Soy Luna”, „Raven na chacie” i filmy.

Propozycje programowe kanału Disney Channel koncentrują się wokół wartości, które pomagają dzieciom zmierzyć się z wyzwaniami okresu dorastania i zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za swoimi marzeniami i spędzania czasu z rodziną.

Kanał dostępny na pozycji 308

 

Jeśli kanał nie pojawił się automatycznie, operator sugerujemy ponowne wyszukiwanie kanałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *