Onet, Newsweek oraz Fakt ze wspólnym wieczorem wyborczym

Onet, Newsweek i Fakt przygotowują wspólny wieczór wyborczy poświęcony wyborom do Parlamentu Europejskiego. Program na stronach Onet.pl Newsweek.pl oraz Fakt24.pl wystartuje w niedzielę o godz. 20.50. Wieczór wyborczy będzie można również oglądać na profilach redakcji w mediach społecznościowych.

 

 

Onet, Newsweek i Fakt uruchomią studio wirtualne w siedzibie przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Program będzie prowadzony przez Łukasza Szeleckiego, dziennikarza Onetu, który m.in. przedstawi pierwsze wyniki exit poll oraz będzie się łączył z reporterami. Dziennikarze: Kamil Dziubka, Dominika Długosz, Marcin Zawada, Karol Kosiorowski będą obecni w najważniejszych sztabach wyborczych. Dziennikarka Faktu Agnieszka Burzyńska oraz Andrzej Stankiewicz z Onetu porozmawiają z politykami w studiu.

 

 

W studiu komentatorsko-eksperckim, które będzie zlokalizowane przy ul. Domaniewskiej w Warszawie, Bartosz Węglarczyk, dyrektor programowy Onetu oraz Tomasz Lis, redaktor naczelny „Newsweeka”, porozmawiają ze znanymi komentatorami sceny politycznej i czołowymi polskimi dziennikarzami.

Więcej: https://wiadomosci.onet.pl/wybory

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *