Onet uruchamia usługę newsletterów, wśród autorów Węglarczyk, Pol i Stankiewicz


Onet uruchamia platformę autorskich newsletterów, które w różnych kategoriach będą tworzyć najbardziej znani dziennikarze Onetu. Obecnie można już subskrybować sportowy i informacyjny newsletter, który sygnują Michał Pol (sport) i Bartosz Węglarczyk (informacje). W najbliższych tygodniach powstaną kolejne wersje tematyczne.

 

Każdy z newsletterów ma mieć indywidualny charakter. Newsletter Informacyjny Onetu będą przygotowywać m.in. Andrzej Stankiewicz, Janusz Schwertner, Andrzej Gajcy oraz Bartosz Węglarczyk.
Siłą Onetu są tworzący go ludzie. Chcemy, żeby nasi czytelnicy poznali ich lepiej. Dlatego nasze newslettery będą osobistym dziełem naszych najlepszych autorów, ich listem wysyłanym do czytelników każdego dnia. Newsletter będzie ich przewodnikiem po świecie informacji i opinii, nie tylko z Onetu tłumaczy Bartosz Węglarczyk, dyrektor programowy Onetu. 
Onet przygotował wersję sportową swojego newslettera, którą tworzyć będzie m.in. Michał Pol. – Cieszę się, że nasi dziennikarze, najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, będą codziennie wybierać dla czytelników Onetu materiały sportowe i zapewniam, że będę to takie, z którymi po prostu trzeba się zapoznać. Obiecujemy jak zwykle najwyższą jakość, same konkrety i teksty oraz wywiady, których nie wolno przegapić! – tłumaczy Pol.
Subskrybenci, oprócz autorskiego wyboru najważniejszych treści w danym dniu, już w pierwszym dniu jako pierwsi otrzymali materiał udostępniany innym użytkownikom Onetu dopiero po kilku godzinach. W przyszłości subskrybenci mogą spodziewać się nie tylko ekskluzywnych treści, ale również specjalnego dostępu do serwisów z portfolio Grupy Onet-RAS Polska,  jak np. serwis VOD.pl czy Onet Poczta.
Kolejnym etapem będzie uruchomienie kolejnych newsletterów tematycznych. Subskrypcja jest bezpłatna, skorzystać z niej mogą wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się przez formularze dostępne na stronach Onetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *