Internet & Gry - Reklama

OnetRANO Jarosława Kuźniara z nowym interaktywnym modułem tematycznym

W poniedziałek 8 maja w porannym paśmie Onet Rano pojawi się nowy element programu – OnetRANO #WIEM, w którym Jarosław Kuźniar będzie w studiu przez kwadrans odpowiadał na pytania i komentarze internautów. Każdego dnia rozmowa będzie dotyczyła innego, bieżącego tematu – od lifestyle’u po sprawy społeczne.
 
OnetRANO #WIEM to nowy stały element poranka, który będzie emitowany na żywo po części samochodowej programu, czyli o godz. 9.15. Od poniedziałku do piątku przez 15 minut Jarosław Kuźniar poprowadzi rozmowy w studiu, których kluczowym elementem będą pytania i komentarze widzów programu przesyłane za pośrednictwem mediów społecznościowych. Każdy odcinek będzie poświęcony jednemu tematowi, a prowadzącego w dialogu z internautami będzie wspierał ekspert.
– W OnetRANO #WIEM chcemy skupiać się na konkretnym temacie i pokazać go głębiej, zgodnie z hasłem „Wiem z Onet”. Interesuje nas cały świat – technologie, lifestyle, konsument, społeczeństwo, nauka, ekologia, polityka mówi Jarosław Kuźniar, prowadzący OnetRANO. – Chcemy dać widzom konkretną dawkę wiedzy od ekspertów o tym, co się dzieje, aby zawsze byli na bieżąco, ale chcemy też więcej niż dotąd rozmawiać na żywo z widzami. To program, w którym ich opinie, poglądy, złośliwostki będą widoczne w real time w studiu.
Każdy odcinek OnetRANO ma średnio 1 mln odtworzeń i jest obecny na wielu platformach dystrybucyjnych, w tym w mediach społecznościowych, gdzie zgromadził liczną grupę zaangażowanych fanów. Na Facebooku, YouTube, Twitterze, Instagramie i Snapchacie OnetRANO śledzi ponad 45 tys. fanów, którzy aktywnie komentują rozmowy prowadzone w mobilnym studiu Jarosława Kuźniara.
W związku z wydłużeniem OnetRANO, ulega zmianie godzina rozpoczęcia pasma publicystycznego – od wtorku do piątku programy: Newsweek Opinie, Onet Opinie oraz Fakt Opinie będą się rozpoczynać o godz. 9.30, a poniedziałkową Misję Futbol będzie można oglądać od godz. 10.15.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *