Oni wygrali konkurs Polsatu – wyjazd do Disneyland® Paris!

Rodzina z Polski świetnie bawiła się na Festiwalu Piratów i Księżniczek. Nagroda główna zapewniała przelot i komfortowy 3-dniowy pobyt w bajkowym świecie. Jakie atrakcje czekały na zwycięzców konkursu Polsatu w parkach rozrywki Disneya w Paryżu?

 

 

Od 25 marca do 29 kwietnia trwał Miesiąc Filmów z Księżniczkami Disneya w Telewizji POLSAT – „Mulan”, „Pocahontas”, „Aladyn”, „Mała Syrenka”, „Królewna Śnieżka” oraz „Kopciuszek. Każdy seans był okazją do wygrania nagród tygodnia, ale największe emocje towarzyszyły konkursowi głównemu. Aby sięgnąć po wymarzony wyjazd trzeba było odpowiedzieć na pytanie: która historia o Księżniczce Disneya inspiruje Twoje dziecko najbardziej i dlaczego?

Wybór zwycięzców był bardzo trudny. Napłynęło tysiące zgłoszeń. Pięknych, wzruszających i wartościowych historii dzieci nawiązujących do bajek Disneya, opowiadanych przez nich samych i opisanych przez ich rodziców. Najlepsza okazała się przesłana przez panią Karolinę Waszkielewicz.

– Jako matka czteroletniej córeczki borykam się z różnymi problemami wychowawczymi. Konkurs był dla mnie jak najbardziej na czasiemówi triumfatorka w rozmowie z POLSAT.PL. – Uważam, że bajki Disneya mogą być fajnym drogowskazem dla rodziców. Uczą, jak postępować z dziećmi, a najmłodsi uczą się z nich mądrych rzeczy – dodaje.

Czy informacja o wygranej stanowiła duże zaskoczenie dla pani Karoliny i jej rodziny? – Byłam ogromnie zdziwiona. Zgłaszając się do konkursu byłam w zaawansowanej ciąży i nie przypuszczałam, że mogę wygrać. Kiedy okazało się, że to ja otrzymam nagrodę, byłam przeszczęśliwa. Dowiedziałam się o tym ósmego maja, a dwa dni później urodziłam dziecko – opowiada laureatka. – Do Paryża poleciał mąż ze starszą córką oraz mój brat z bratanicą – dodaje pani Waszkielewicz.

Disneyland® Paris to mnóstwo atrakcji dla dużych i małych. Jak bliscy pani Karoliny wspominają wizytę w bajkowej krainie? – Cieszę się, że starsza córka tam pojechała. Wycieczka do krainy Disneya zrobiła na niej naprawdę ogromne wrażenie. Niesamowite dla niej było samo wejście do pokoju w hotelu, który był przygotowany iście królewsko. Cały był usłany balonami, pełen kwiatów i prezentów. To sprawiło, że dla córki było to naprawdę niesamowite przeżycie – wskazuje.

– Niezwykle jej się podobało spotkanie z postaciami z bajek. Przede wszystkim z księżniczkami z produkcji Disneya. To było dla niej nie lada wydarzenie. Oczywiście cały park rozrywki przyniósł rodzinie ogromną frajdę. To wprost nie do opisania. Przyznam, że już planujemy kolejną wyprawę do Disneylandupodkreśla pani Karolina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *