Online Technologies HR (HRlink.pl) po raz kolejny w rankingu Deloitte „Technology Fast 50 Central Europe”

Online Technologies HR, spółka z Grupy Agora tworząca innowacyjne rozwiązania informatyczne dedykowane rekrutacji online, kolejny rok z rzędu znalazła się na liście 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych z Europy Środkowej według Deloitte.

 

 

 

 

 

Do 20. edycji rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej zgłosiło się aż 310 spółek. Na podstawie wzrostu przychodów operacyjnych wytypowano 50 innowacyjnych przedsiębiorstw, które znalazły się w zestawieniu Deloitte „Technology Fast 50 Central Europe”, wśród nich – Online Technologies HR (na 38. miejscu) oraz 10 innych firm z Polski.

– W tegorocznej edycji rankingu Deloitte poziom był wyraźnie wyższy niż jeszcze rok temu i w finałowej 50 znalazło się tylko 11 firm z Polski. Ponownie byliśmy jedyną firmą oferującą aplikację ATS oraz jedyną firmą ze Szczecina w gronie finalistówmówi Arkadiusz Kuchto, prezes Online Technologies HR. HRlink to zespół świetnych, różnorodnych i zaangażowanych ludzi, którym bardzo dziękuję i gratuluję wspólnego sukcesu. Planujemy jeszcze wiele osiągnąć i cały czas być w czołówce branży HR Tech.

Online Technologies HR nieustannie rozwija swoje produkty w celu optymalizacji pracy osób rekrutujących i automatyzacji procesów rekrutacji. Od ponad 7 lat firma rozwija nowoczesną aplikację ATS (ang. applicant tracking system), oferowaną pracodawcom i agencjom rekrutacyjnym w modelu SaaS. HRlink.pl służy do prowadzenia sprawnej rekrutacji, automatycznego multipostingu ogłoszeń rekrutacyjnych oraz łatwego zarządzania bazą kandydatów. W okresie branym pod uwagę w rankingu Deloitte przychody Online Technologies HR wzrosły o 509%.

Ranking Deloitte „Technology Fast 50 Central Europe” powstał po raz 20. Znalazły się w nim firmy z 9 państw, a pierwsze miejsce w rankingu przypadło spółce Voltas IT z Litwy (5734% wzrost). Średnia dynamika wzrostu przychodów firm, które znalazły się w tegorocznym zestawieniu wyniosła 1 129% (na przestrzeni lat 2015-2018), a aby się w nim znaleźć spółka musiała osiągnąć wzrost co najmniej w wysokości 432%.

Więcej informacji i cały ranking: www2.deloitte.com/fast50ce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *