Wspomnień czar w setnym odcinku „Tańca z Gwiazdami”

Wyjątkowi goście, najpiękniejsze momenty i pojedynki gwiazd. Łzy wzruszenia, radości, ale czasem i bólu. Dziesiątki kontuzji, tysiące godzin spędzonych na wyczerpujących treningach i skomplikowane choreografie. „Taniec z Gwiazdami” od lat dostarcza swoim widzom i uczestnikom wielkich emocji. Na tym parkiecie rodziły się namiętności, miłości i pasje. Z okazji 100. odcinka również nie zabraknie niespodzianek!

 

 

 

 

Tym razem świętujemy podwójnie, bo nie dość, że trwa właśnie 10. edycja programu, to jeszcze czeka nas trzycyfrowy odcinek! Wspólnie przypomnimy sobie zarówno najpiękniejsze, jak i najśmieszniejsze momenty wszystkich edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

W loży honorowej zasiądą byli uczestnicy programu, dla których udział w show był największą przygodą życia. Jak ją wspominają? Czy dawne taneczne pary wciąż się przyjaźnią? I którzy uczestnicy złapali na dobre tanecznego bakcyla?

Mimo pięknej rocznicy nie możemy zapomnieć o tym, że rywalizacja trwa nadal, a nawet staje się coraz bardziej zacięta, bo na parkiecie zostało już tylko sześć par. Każdą z nich zobaczymy w dwóch tańcach, bo wszyscy poza swoim standardowym występem staną jeszcze w pojedynku tanecznym z rywalami.

Kto okaże się mistrzem foxtrota, kto najlepiej wypadnie w cha-cha-cha, a kogo pokona jive? I wreszcie kto będzie triumfował w tym setnym odcinku?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *