„Only One. Tylko Jeden” od 6 marca w Polsacie

Nowe reality show dla fanów MMA. Najlepszy uczestnik wystąpi na gali KSW! Informację o nowym programie, który wiosną ma być realizowany na antenie Polsatu, podali Mateusz Borek z Polsat Sport oraz Maciej Kawulski z największej polskiej federacji mieszanych sztuk walki. 

 

 

 

 

 

Jakie są główne założenia formatu? – Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym czy wypadają z niego, czy zostają, decydują walkitłumaczy Maciej Kawulski. – Raz w tygodniu jedna walka i przegrany odpada, zwycięzca stoczy tych walk trzy, a finał odbędzie się na gali KSWdodaje.

Jakie są główne założenia formatu? – Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym czy wypadają z niego, czy zostają, decydują walki tłumaczy Maciej Kawulski.Raz w tygodniu jedna walka i przegrany odpada, zwycięzca stoczy tych walk trzy, a finał odbędzie się na gali KSW – dodaje.

Nagrodą jest kontrakt z federacją KSW i pełna opieka nad dalszym rozwojem kariery zawodników.

Do programu zapraszamy tych, którzy dopiero rozpoczynają i będzie to dla nich debiut przed dużą publicznościąwskazał Maciej Kawulski.

Uważasz się za wojownika? Lubisz udowadniać sobie i innym, że jesteś najlepszy? Zgłoś się! Wybierzemy 10 fajterów, którzy zamieszkają pod jednym dachem, będą razem trenować, rywalizować i walczyć.

Wyślij maila na adres: tylkojeden@polsat.com.pl

Premiera „Only One. Tylko Jeden” została zaplanowana na piątek 6 marca 2020 roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *