MediaTVPZapowiedzi TV

„Operacja Zdrowie!” nagrodzona przez polskie Stowarzyszenie „Dziennikarze dla Zdrowia”!

Magazyn medyczny TVP emitowany na antenie TVP2 i na antenie TVP3 pokonał konkurencję i zajął 1. miejsce w konkursie na najlepszy program medyczny i propagujący zdrowie w Polsce. Program porusza zagadnienia medyczne w zakresie objawów, diagnostyki i leczenia chorób oraz prezentuje najnowocześniejsze formy leczenia dostępne w naszym kraju.

 

 

 

 

 

W programie „Operacja Zdrowie!” tematy poszczególnych odcinków dostosowywane są do potrzeb pacjentów i widzów, podejmują także problematykę chorób popularnych, dotykających znaczącej części Polaków, a przede wszystkim wskazują sposoby ich leczenia.

To już druga nagroda dla magazynu medycznego TVP, który pokonał około 200 innych propozycji, ocenianych przez jury składające się z wybitnych profesorów, lekarzy i ekspertów rynku medycznego.

Autorem pomysłu magazynu „Operacja Zdrowie!” jest Piotr Poraj-Poleski, producentem Piotr Kuszpit a głównym wydawcą Regina Sawicka. Magazyn powstawał pod redakcją dyrektor Agencji Kreacji Publicystyki Dokumentu i Audycji Społecznych Ireny Pręcikowskiej-Chełminiak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *