Telekomunikacja - Telefony - Promocje

OPPO w świątecznych ofertach telekomów

Tegoroczne święta zdecydowanie mają szansę przebiegać inaczej niż zwykle, ale jedno pozostanie niezmienne: poszukiwanie świątecznych prezentów znów będzie wyzwaniem. Na szczęście w ramach sezonowych ofert u czołowych krajowych operatorów – Orange, Playa, Plusa i T-Mobile – znaleźć można będzie bez trudu urządzenia OPPO, dostępne w bardzo korzystnych propozycjach.

 

Okazyjne propozycje OPPO w tym roku dosłownie zasypały rynek, umożliwiając każdemu znalezienie prezentu idealnego. Gadżety marki są jak zwykle wyjątkowo dopracowane wizualnie, co jest już dla OPPO elementem rozpoznawczym, dla kupujących zaś oznacza, że podarunek będzie prezentował się bardzo efektownie. Warto więc szybko łapać świąteczne okazje, bo te – podobnie jak śnieżny puch w Polsce – szybko znikną. A to niewątpliwie dwie rzeczy w sezonie zimowym, którymi dobrze się w porę nacieszyć!

OPPO w Polsce to już nie tylko rosnąca błyskawicznie rozpoznawalność, ale także coraz większa popularność – według najnowszych danych IDC[1], 3. kwartał zakończyliśmy na 5 miejscu wśród największych marek smartfonowych, odpowiadając za 7,6% udziału w rynku[1] 3 kwartał 2020, udziały ilościowe IDC Mobile Phone Tracker, listopad 2020
Mo Zhang, Brand Manager OPPO w Polsce

Tradycyjnie okres świąteczny jest tym, na który wszyscy przygotowują najlepsze propozycje i podobnie podchodzimy do tego w OPPO. Zaczęliśmy mocnym akcentem od listopadowych promocji, a teraz mamy przyjemność być obecni w wiodących ofertach i kampaniach świątecznych wszystkich największych operatorów telekomunikacyjnych. Mamy więc nadzieję, że dzięki temu klienci znajdą pod choinkami cudowne prezenty z logiem OPPO Mo Zhang, Brand Manager OPPO w Polsce

Pomarańczowe duety

Interesująca propozycja znalazła się m.in. w gwiazdkowym repertuarze Orange. Wybierając Plan Mobilny 55 lub pakiet Orange Love w zestawie z funkcjonalnym smartfonem OPPO A31 zapewniającym pojemną baterię 4230 mAh i eleganckie, matowe wykończenie obudowy, kupujący otrzyma model OPPO A12 w prezencie. Opłata za OPPO A31 wyniesie z kolei 1 zł na start, a następnie 33 zł miesięcznie w umowie na 24 miesiące. Do świątecznej oferty Orange dołączył ponadto nowy model OPPO A15, który niedawno miał swoją premierę na polskim rynku. Wyposażony w 6,52-calowy wyświetlacz i baterię 4230 mAh telefon można teraz mieć za 1 zł przy zawarciu umowy Orange Love z telewizją na 24 miesiące.

 

 

Okazjami przyprószyło również w T-Mobile, gdzie w ramach oferty gwiazdkowej można zakupić w korzystnej cenie OPPO Watch 46 mm – także do planu taryfowego. Na przykład w taryfie T-Mobile M z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i internetem bez limitu danych ten smartwatch, według opinii branżowych mediów najlepszy z Androidem, jest dostępy za 9 zł przy miesięcznym abonamencie 105 zł.

 


„Moc prezentów w Play”.

Natomiast w Play w zestawie z ultrasmukłym i lekkim smartfonem OPPO Reno4 Lite z najnowszej, debiutującej jesienią br. flagowej serii producenta, klienci mogą liczyć na dwa atrakcyjne gratisy, tj. słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W11 oraz bezprzewodowy głośnik OPPO Bluetooth Speaker, zapewniający wysoką jakość dźwięku w oglądanych filmach, jak również podczas słuchania muzyki. Do wyboru mamy np. abonament Solo L z 70 GB Internetu w smartfonie i nielimitowanymi rozmowami, SMSami i MMSami na 24 miesiące, opłatą miesięczną 125 zł i 1 zł na start lub np. ofertę Homebox z dodatkową kartą SIM z internetem bez limitu danych. Co więcej, przenosząc numer z innej sieci aż 6 rat za telefon zapłaci za klienta sam Play.

Gwiazdka na zielono

Świątecznych propozycji z OPPO w roli głównej nie zabrakło także w Plusie. Decydując się na model OPPO Reno4 Z 5G, obsługujący w pełni błyskawiczną sieć piątej generacji i wyposażony w niezwykle płynny wyświetlacz 120 Hz, kupujący w bonusie dostaną aż 200 zł zwrotu gotówki.

Jeden komentarz do “OPPO w świątecznych ofertach telekomów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *