Technologia - Promocje

Oprogramowanie Epson Professional Projector Tool umożliwia szybką i łatwą konfigurację instalacji

Firma Epson ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego bezpłatnego programu do laserowych projektorów instalacyjnych 3LCD, który ułatwi i przyspieszy konfigurację instalacji wykorzystujących równoczesnie wiele projektorów. Oprogramowanie zapewni też użytkownikom dostęp do bardziej zaawansowanych technik, takich jak łączenie krawędzi i projekcja metodą mappingu.
 
Oprogramowanie współpracuje z istniejącymi projektorami instalacyjnymi, w tym z modelami EB-L25000U, , EB-L1500U oraz EB-L1700U, a także z zapowiadanymi modelami EB-L20000U oraz EB-L12000Q wprowadzanymi dopiero na rynek.
Oprogramowanie Epson Professional Projector Tool zaprojektowano z myślą o użytkowaniu w połączeniu z projektorami instalacyjnymi Epson, przede wszystkim na potrzeby instalacji urządzeń wynajmowanych, sprawdzi się ono jednak także w przypadku stałych instalacji. Oprogramowanie umożliwia zdalne dostosowanie ostrości i położenia obiektywu oraz kontrolowanie podstawowych funkcji projektora, takich jak włączanie i wyłączanie zasilania oraz wyświetlanie obrazu testowego.
Prosty i logiczny interfejs graficzny pozwala użytkownikowi przeciągać i upuszczać poszczególne projektory w celu zmiany układu, uruchamiać takie techniki jak łączenie krawędzi dla wielu projektorów, a także wykonywać projekcję metodą mappingu na obiektach i montować projektory bezpośrednio po wypakowaniu.
„Dążymy do tego, by klienci mogli jak najłatwiej wykorzystać pełne możliwości naszych projektorów. Słuchając opinii najważniejszych firm z sektora wynajmu urządzeń AV na całym świecie, uświadomiliśmy sobie, że potrzebujemy narzędzia, które skróciłoby czas instalacji. Właśnie dlatego opracowaliśmy nowe oprogramowanie Professional Projector Tool. Jest intuicyjne, łatwo dostępne i pozwala użytkownikom korzystać z zaawansowanych technik, których poprawne stosowanie wcześniej wymagało kompleksowych szkoleń” komentuje Andrzej Bieniek, Business Account Manager w Epson.
Oprogramowanie Epson Professional Projector Tool do modeli EB-L25000U, EB-L1500U i EB-L1700U jest już dostępne w witrynie firmy Epson. Będzie ono też zgodne z wprowadzanymi dopiero na rynek modelami EB-L20000U i EB-L12000Q.
Najważniejsze cechy:

 • Oprogramowanie Epson zgodne z wieloma laserowymi projektorami instalacyjnymi
 • Program narzędziowy do bezpłatnego pobrania z witryny Epson
 • Wykorzystanie wbudowanej kamery projektora zamiast konieczności stosowania kamery peryferyjnej na potrzeby dopasowania kolorów i jasności
 • Tworzenie jednego płynnego obrazu z wielu projektorów przy użyciu funkcji łączenia krawędzi
 • Stosowanie podstawowej projekcji metodą mappingu przy użyciu wielu projektorów
 • Przeciąganie i upuszczanie poszczególnych projektorów w interfejsie graficznym programu narzędziowego w celu zmiany układu obrazu
 • Szybka i łatwa korekta geometrii i kolorów w czasie rzeczywistym na wielu projektorach.
 • Zdalna regulacja ostrości i położenia obiektywu
 • Korekta zniekształceń obrazu podczas projekcji na zakrzywionych lub kanciastych powierzchniach dzięki funkcji korekcji geometrii
 • Zmniejszenie różnic tonacji kolorów dzięki funkcji ujednolicania koloru
 • Kontrolowanie podstawowych funkcji projektora, takich jak włączanie i wyłączanie zasilania oraz wyświetlanie obrazu testowego
 • Dostosowywanie różnych ustawień obrazu, takich jak dynamiczny kontrast, jasność, tryb kolorystyczny i balans bieli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *