Orange i Wyborcza.pl – dwie opłaty na jednym rachunku!

Od środy, 11 marca 2020 r. klienci sieci Orange Polska będą mogli połączyć swój rachunek za telefon z rachunkiem za prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej”. „Dolicz do rachunku Orange” to nowa opcja płatności za subskrypcję treści na Wyborcza.pl – dostęp do wyjątkowego dziennikarstwa, na którego zakup zdecydowało się już ponad 200 tys. prenumeratorów.

 

 

 

 

 

– Opłaty za wszystkie usługi cyfrowe powinny być proste, wygodne i bezpieczne. Nasza współpraca z Orange spełnia wszystkie te kryteria i jest kolejnym, konsekwentnym krokiem w realizacji strategii cyfrowej „Gazety Wyborczej”, skupionej wokół czytelników. W zespole Wyborcza.pl cały czas poszukujemy nowych rozwiązań ułatwiających im korzystanie z subskrypcji, obserwując uważnie m.in. rozwój usług telekomunikacyjnych  mówi Danuta Breguła, dyrektorka strategii subskrypcyjnej „Gazety Wyborczej”.
Dzięki współpracy Orange Polska i „Gazety Wyborczej” abonenci tej sieci telekomunikacyjnej podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie Wyborcza.pl/orange będą mogli wybrać opcję „Dolicz do rachunku Orange” jako metodę płatności za subskrypcję. Po krótkiej weryfikacji zostaną prenumeratorami cyfrowej wersji dziennika, a opłata za subskrypcję zostanie automatycznie doliczona do rachunku z sieci Orange i będzie widoczna na kolejnej fakturze. Wybór opcji „Dolicz do rachunku Orange” nie wymaga podłączenia do konta użytkownika Wyborcza.pl karty płatniczej – jest więc to atrakcyjna opcja dla tych internautów, którzy nie chcą przekazywać takich danych lub np. nie posiadają karty. W dowolnym momencie każdy subskrybent może zmienić formę płatności na inną lub wyłączyć  usługę.
Na start współpracy Wyborcza.pl przygotowała specjalną promocję dla klientów Orange Polska, dzięki której abonenci tej sieci otrzymają miesięczny dostęp do treści Wyborcza.pl w prezencie.
Z opcji „Dolicz do rachunku Orange” mogą skorzystać klienci abonamentów mobilnych Orange. Dostawcą płatności i rozwiązania technicznego jest firma DVMP z grupy Digital Virgo. Warto pamiętać, że włączona blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania.
Więcej szczegółów dotyczących nowej formy płatności można znaleźć na stronie internetowej Wyborcza.pl/orange.
 
„Gazeta Wyborcza” jest liderem cyfryzacji prasy w Polsce. W 2019 r. liczba prenumerat cyfrowych dziennika przekroczyła 200 tys., co zapewniło „Wyborczej” miejsce w prestiżowym gronie tytułów z największą liczbą subskrypcji treści na świecie. Zespół „Gazety Wyborczej” intensywnie rozwija też swoją ofertę cyfrową dla biznesu i instytucji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *