„Orzeł czy reszka”: Gwiazdy „Gogglebox. Przed telewizorem” w pierwszym odcinku programu

Kolejna odsłona „Orła czy reszki” pokaże, kogo los skaże na liczenie każdego grosza w podróży, a kto będzie się pławił w luksusie? Ulubieńcy z „Gogglebox. Przed telewizorem” – czyli zwariowane trio z Kielc z „Big Boyem” na czele oraz paczka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian – staną przed zupełnie nowym wyzwaniem. Zamiast komentować, co inni robią w telewizji, sami przeżyją szaloną przygodę.

 

 

 

Chłopaki wyruszą do Budapesztu, a na miejscu rzut monetą zdecyduje, kto dostanie do ręki złotą kartę, a kto będzie musiał przetrwać ze 100 dolarami w kieszeni. Za dnia stolica Węgier kusi bajecznymi hotelami i luksusowymi atrakcjami, nocą zmienia się w zagłębie clubbingu, gdzie nie zabraknie dobrej muzyki i towarzystwa pięknych kobiet. Istnieje tylko jedno ryzyko… Bohaterowie są gotowi na spotkanie z Budapesztem, ale czy Budapeszt jest gotowy na spotkanie z nimi?

Czy pieniądze ze złotej karty są w stanie kupić dobrą zabawę, a może do tego potrzebna jest przede wszystkim zgrana ekipa, która w każdych warunkach potrafi zaszaleć? Kto zdecyduje się na gulasz z koguta, a kto i dlaczego będzie miał ochotę uciekać ze spa? Kto urządzi sobie imprezę na środku Dunaju, a kto nauczy się czardasza od pięknej tancerki?

Emisja w czwartki od 5 września o godz. 22:30 w TTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *