Rusza „Stylowy projekt” w TVN Style!

Tego jeszcze nie było! Rywalizowali już ze sobą modele, kucharze, fryzjerzy i projektanci mody. Teraz przyszła pora na stylistów! W roli prowadzących zobaczymy światowej klasy modelkę Annę Jagodzińską i projektanta Tomasza Ossolińskiego.

 

 

 

W castingach do programu wzięło udział sześćdziesięciu kandydatów z całej Polski. Tylko jedenastu z nich zaproszono do rywalizacji w pierwszym odcinku. Już na samym początku wyścigu o tytuł najlepszego stylisty, uczestnicy zostali poddani pierwszej próbie. Który z nich wygra bitwę na style i zostanie w programie?

Nie będzie łatwo! Tu liczy się kreatywność, wyczucie stylu, znajomość świata mody, zdolności manualne i praca pod presją czasu. Jej efekty ocenią stylistki – Karla Gruszecka z „Vogue Polska”, Agnieszka Ścibor z „Viva! Moda” oraz odpowiedzialna za dział beauty makijażystka Magdalena Pieczonka. Stylizacje przygotowane przez uczestników programu wezmą pod lupę również inne znane osoby ze świata mody i show-biznesu. W pierwszym odcinku „Stylowego projektu” pojawi się gość specjalny – Jessika Mercedes Kirschner (Jemerced). W kolejnych zobaczymy między innymi: Julię Kuczyńską (Maffashion), Małgorzatę Rozenek – Majdan czy Krzysztofa Mirucia.

Zwycięzca programu otrzyma tytuł najlepszego stylisty „Stylowego projektu”, wygra staż u Tomasza Ossolińskiego oraz publikację zdjęć swoich stylizacji w popularnym sklepie internetowym. Bez wątpienia będzie stylowo!

Partnerami programu są: zalando.pl, Skoda, EOS i Apart.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *