12. odcinek 5. sezonu „Fear the Walking Dead” na AMC

Na nowy, 12. odcinek, „Fear the Walking Dead” zapraszamy już 2 września o 3:00 (równocześnie z amerykańską premierą) oraz o 22:00. Autorami scenariusza do dwunastego odcinka zatytułowanego „Ner Tamid” są Andrew Chambliss i Ian Goldberg, a reżyserem jest Michael E. Satrazemis. Poszukując stałego domu dla grupy, Charlie trafia do synagogi, gdzie spotyka rabina samodzielnie walczącego o przetrwanie. W innym miejscu Sarah i Dwight muszą się zmierzyć z niespodziewanymi wrogami.

 

 

 

W drugiej części 5. sezonu serialu „Fear the Walking Dead” działania bohaterów nabierają rozpędu po udowodnieniu, że ich plan może zadziałać. Ratują ocalałych i dzielą się nadzieją. Jednak, gdy pojawią się wrogowie, zarówno ci dobrze znani, jak i ci zupełnie nieoczekiwani, będą musieli się zastanowić, czy ich altruizm rzeczywiście może zmienić świat pełen śmierci i rozpadu.

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio, Ruben Blades oraz Karen David.

W Stanach Zjednoczonych premierę 5. sezonu „Fear the Walking Dead” obejrzało 3 miliony widzów, w tym 1,5 mln dorosłych z grupy wiekowej 25-54 i 1,2 mln dorosłych z grupy 18-49 (badanie Nielsen live+3), co czyni ją trzecią pod względem popularności premierą serialu w amerykańskiej telewizji w sezonie 2018/19 w obu kluczowych grupach demograficznych.

 12. odcinek 5. sezonu „Fear the Walking Dead” 2 września o 3:00 i 22:00 na AMC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *