Technologia - Promocje

Telewizor QN700B z serii Excellence Line z rabatem

W skład ekskluzywnej rodziny telewizorów Excellence Line wchodzi także model QN700B. To najbardziej przystępny telewizor z tej prestiżowej linii, który oferuje imponujący realizm obrazu w rozdzielczości 8K, przestrzenny dźwięk oraz zachwycający design. Kupując ten wyjątkowy telewizor do 30 października, można zyskać od 500 do nawet 1000 zł zwrotu na konto.

 

Excellence Line to synonim prawdziwego luksusu. Telewizory z tej serii odznaczają się wszystkim, co najlepsze w obszarach takich jak technologia i realizm obrazu, design, dźwięk oraz funkcje Smart TV. Linia obejmuje trzy modele, spośród których warto bliżej przyjrzeć się także najbardziej przystępnemu  – QN700B.

Magia prawdziwego kina

W modelu QN700B, podobnie jak w całej serii Excellence Line zastosowano najdoskonalszą technologię, która sprawia, że obraz zachwyca szczegółowością i realizmem. Mowa tu o Quantum Mini LED z 14-bitową skalą luminacji, która dba o to, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek. Dzięki temu dostrzeżemy detale postaci zarówno po zmroku, jak i w bardzo jasnych scenach.

Telewizory Excellence Line zapewniają także niesamowitą jakość, nawet przy oglądaniu starszych filmów czy seriali. O wrażenia dba multi-inteligentny Neuronowy Procesor AI Quantum 8K Lite. Wykorzystuje on proces inteligentnego uczenia się do analizy obrazu i treści wejściowych, a następnie poprawia jakość każdej sceny, wzmacniając kontrast i kolory. Ponadto Autentyczna Rozdzielczość 8K zapewnia rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Uzupełnieniem do mistrzowskiego obrazu jest przestrzenne, wciągające brzmienie. Zaprojektowany z myślą o tej linii system rozmieszczenia głośników Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewnia niezwykle porywające wrażenia kinowe. W dodatku Dźwięk Podążający z Obiektem Lite dostarczy jeszcze więcej realizmu i sprawi, że dźwięk będzie podążał za poruszającym się obiektem.

Smukła sylwetka

Jak przystało na najbardziej ekskluzywną linię telewizorów, model QN700B także charakteryzuje się pięknym designem, dzięki któremu stanowi prawdziwą ozdobę wnętrza. Absolutnie Bezgraniczny Design z niezwykle smukłym profilem zapewni nowy poziom doświadczeń wizualnych. Ten konstrukcyjny minimalizm sprawia, że nie trzeba iść na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania.

Podobnie jak inne telewizory Excellence Line, także QN700B został wyposażony w Moduł One Connect Pro. Dzięki temu można zapomnieć o nieestetycznej plątaninie kabli wokół telewizora. Wystarczy podłączyć wszystkie zewnętrzne urządzenia do skrzynki, którą z telewizorem łączy tylko jeden przewód. Moduł można ukryć w szafce obok ekranu lub przymocować do stopy telewizora.

Doskonała rozrywka

QN700B to także udoskonalone funkcje Smart, dzięki którym telewizor może stać się prawdziwym domowym centrum rozrywki. Nowy Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu. Treści grupowane są na kilka kategorii dodatkowo zoptymalizowanych pod kątem zainteresowań. Na wyciągnięcie ręki dostępne są popularne aplikacje, w tym m.in. Netflix, HBO Max i Disney+ oraz wiele nowych z kategorii sport, gaming, edukacja czy lifestyle.

Funkcje Smart oznaczają także wygodną łączność z innymi urządzeniami – mobilnymi czy PC. Dzięki temu telewizor może z łatwością stać się centrum konferencyjnym. Wystarczy połączyć bezprzewodowo QN700B z aplikacją do wideorozmowy i cieszyć się kontaktem z bliskimi czy kolegami z pracy. Z kolei funkcja Multi View pozwala oglądać treści ze smartfona na dużym ekranie. Dzięki temu nie trzeba już wybierać między meczem a śledzeniem statystyk sportowych.

Ostatnie chwile z mistrzowską promocją

Teraz kupując telewizory Samsung QN700B z linii Excellence Line można zyskać do 1 tys. zwrotu w przypadku modelu 65 i 75 cali oraz 500 zł wybierając model 55”. Promocja trwa do 30 października 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie elpromocja.samsung.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *