Platforma Canal+/ Canal+ PolskaSieci kabloweSport w TV

Ostatnia odsłona trylogii ONE Championship: Battleground na żywo w Fightklubie!

W piątek 27 sierpnia trzecia i ostatnia gala ONE organizowana pod wspólnym tytułem Battleground. Tym razem wydarzeniem wieczoru w Singapurze będzie pojedynek pretendentów do mistrzostwa świata, Sitthichaia i Tawanchaia, Na żywo w Fightklubie!

 

W starciu wieczoru w Singapore Indoor Stadium zobaczymy w oktagonie dwóch piekielnie mocno uderzających fighterów, którzy zmierzą się ze sobą, ponieważ… obaj ich rywale z planowanych wcześniej pojedynków musieli się z nich wycofać. Dzięki temu w piątek zobaczymy wybornie zapowiadającą się konfrontację Sitthichaia „Killer Kida” Sitsongpeenonga z Tawanchaiem PK.Saenchai Muaythaigymem. Będzie to starcie Muay Thai w wadze piórkowej w ONE Super Series.

Pojedynek ten będzie miał dodatkowy podtekst, jego zwycięzca będzie bowiem bardzo blisko walki o mistrzowski pas. Jeśli górą będzie Sitthichai, zyska on możliwość starcia z królem Muay Thai w wadze piórkowej, Petchmorakotem Petchyindee Academy. Z kolei jeśli w piątek w Singapurze zwycięży Tawanchai, będzie mógł rzucić rękawicę urzędującemu czempionowi Muay Thai w wadze koguciej, Nong-O Gaiyanghadao. Na szali piątkowego pojedynku będzie leżało więc nie tylko zwycięstwo, ale i najbliższa przyszłość obu fighterów, dlatego przystąpią oni do walki podwójnie zdeterminowani, co oznaczać może wielkie emocje w oktagonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *