Ostatnie rozdanie w „The Voice Kids” – „Bitwy” w drużynie Dawida Kwiatkowskiego

Już za chwilę ostatnia „Bitwa” w „The Voice Kids”. Za kulisami lekkie podenerwowanie, a Dawid Kwiatkowski powoli niecierpliwi się w czerwonym fotelu, bo przed nim nie lada wyzwanie. Spośród osiemnastu uczestników swojej drużyny, będzie musiał wytypować finałową trójkę najlepszych wokalistów. Komu artysta podaruje kartę wstępu do strefy „Sing off”, a później do „Finału”?

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Jak w ciągu kilkunastu tygodni stać się najlepszą paczką przyjaciół, i to jeszcze taką, dla której wspólnym hobby jest muzyka? Wie to Dawid Kwiatkowski i jego osiemnastoosobowa ekipa, która w najbliższym odcinku „The Voice Kids” będzie starać się o miejsce w „Finale”. Wzorem poprzednich odcinków, z sześciu trzyosobowych tercetów, młody Trener będzie musiał wybrać po jednej osobie, która przejdzie do strefy „Sing off”. Następnie wytypowani uczestnicy zaśpiewają swoje piosenki z „Przesłuchań w Ciemno”, a Dawid będzie musiał wyłonić trzy osoby, które będą reprezentowały go w „Finale”. Jak spośród tylu utalentowanych głosów wybrać te najlepsze? Nie będzie to proste zadanie, szczególnie, że jego drużyna zżyła się jak rodzina. Dawid Kwiatkowski jest pełen optymizmu i tak też ocenia przygotowanie swojej ekipy tuż po warsztatach wokalnych. – Będzie super, moja drużyna jest najlepsza. Już się nie mogę doczekać aż zobaczą to widzowie. Dzieciaki są na dobrej drodze, ale jest jeszcze trochę czasu, żeby popracować. Jestem zadowolony z każdego – skomentował.

Przypomnijmy, że w drużynie Dawida Kwiatkowskiego znaleźli się: Nela Zawadzka, Zuzia Janik, Olga Jagiełło, Natasza Kotlarska, Wiktoria Granas, Kuba Szmajkowski, Antek Scardina, Gabrysia Borys, Marcelina Szlachcic, Milena Grigorian, Karolina Szczurowska, Ania Jensen, Amelia Janiak, Michał Makowski, Kamil Kilian, Piotrek Sieczka, Kuba Krajkowski i Agnieszka Nowakowska.

Wszystkie karty na stół

Już w najbliższą sobotę karty zostaną odkryte – widzowie Telewizyjnej Dwójki poznają pełen skład finalistów pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Tylko w tym odcinku uczestnicy wezmą na warsztat zarówno zagraniczne hity, jak i najlepsze polskie przeboje. Jak przystało na prawdziwą rodzinę, dzieciaki postawią na współpracę, co zostanie zauważone przez Trenerów. – Najbardziej jestem pod wrażeniem współpracy między Wami w każdej konfiguracji. Pokazujecie, że mimo różnicy wieku poprzez muzykę można się idealnie połączyć – skomentował jedną z bitew Tomson. Sobotni odcinek będzie również ukłonem w stronę wielkich polskich artystów. Po wykonaniu utworu Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam” Edyta przyzna: Strasznie zatęskniłam za Zbysiem, jak słuchałam waszego pięknego wykonania tego utworu. Super ten wybór! Dawidku, piękne zestawienie wokali i możliwości młodych ludzi. Wam dziękuję za ukłon dla tej piosenki. Widać było, że śpiewaliście sercem i za to dziękuję.

Co jeszcze czeka na widzów w najbliższym odcinku „The Voice Kids”. I jak Dawid Kwiatkowski poradzi sobie z wytypowaniem trójki finalistów?

„Bitwy” w drużynie Dawida Kwiatkowskiego już najbliższą sobotę 17 lutego o 20:05 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *