Cyfrowy PolsatNC+Polecane

Nicktoons rozpoczął nadawanie w Polsce

Już 15 lutego br. oferta programowa stacji Nickelodeon HD zostanie poszerzona, wzmocniona i udostępniona widzom pod nową nazwą Nicktoons.

 

 

 

W ramówce stacji znajdą się najlepsze oraz najzabawniejsze animacje, które będą nadawane 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, wyłącznie w jakości HD.

Polska jest 25 rynkiem na świecie na którym pojawi się kanał Nicktoons. Marka należy do portfolio Viacom International Media Networks, nadawcy takich kanałów, jak MTV, Comedy Central czy Paramount Channel HD.

Strona internetowa kanału: http://nicktoons.nick.com.pl/

Po zmianie stacja Nicktoons będzie nadawała jedynie seriale animowane, zapewniając młodym widzom rozrywkę najlepszej jakości.

W ofercie stacji, kierowanej do dzieci w wieku od 4 do 10 lat oraz do wszystkich miłośników dobrych animacji, znajdą się  najpopularniejsze i najzabawniejsze animacje Nickelodeon.

Nie zabraknie też nowości, takich jak opowiadającego historię legendarnych wojowniczek serialu „Mysticons”, przenoszącej widzów do tajemniczego domu animacji „Witajcie w Wayne” i przedstawiającej niezwykłe p energicznej bestii produkcji „Bunsen, ty bestio!”. Kolejne nowości programowe na antenie stacji pojawią się w nadchodzących miesiącach.

Łączny udział kanałów z rodziny Nickelodeon w oglądalności w grupie 4-12 (SHR) za cały rok 2017 wyniósł  13,41%, co czyni je najchętniej oglądaną grupą kanałów dziecięcych w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *